Dryads Voucher Nedir?

Knight Online, oyun içi mağazası oldukça zengin olan bir MMORPG oyunudur. Hem aksesuar olarak, hem bonuslar ile atak ve defansınızı güçlendirmek için hem de oynanışı kolaylaştırması için birçok eşyaya sahip olan Power Up Store, bazı durumlarda eşyalar hakkında açıklayıcı olamayabiliyor ve bu nedenle birçok oyuncunun kafası karışıyor. Bu durumun yaşandığı eşyalardan birisi Dryads Voucher eşyasıdır. Dryads Voucher nedir ve Dryads Voucher ne işe yarar sorularına Power Up Store üzerinden net bir yanıt alamayan Knight Online oyuncuları için bu soruyu hızlıca yanıtlayalım.

Dryads Voucher, oyun içinde sadece Power Up Store üzerinden satın alınabilen, belirlenen NPC’den kırdırılarak kullanılan ve kırdırılmadan önce ya da sonra pazara koyulamayan bir eşyadır. Oyuncuların “peri” olarak isimlendirdiği bu eşya, sıkça bir diğer peri olan Oreads Voucher ile karıştırılmaktadır. Dryads Voucher ya da oyun içindek ismiyle yeşil peri, yaratıklardan elde edilen paranın yüzde 100 oranında artırılmasını sağlamaktadır.

Bu eşyayı tıpkı diğer Power Up Store kozmetik ürünleri gibi (kanat, valkrye, bahamut vb.) envanterin ek alanındaki bölme üzerinden ya da envanterden üzerine sağ tıklayarak etkinleştirebilirsiniz. Süresi 30 günlük olan Dryads Voucher, yaratıklardan elde edilen parayı yüzde 100 oranında artırmasının dışında herhangi bir işleve sahip değildir. Fakat sakın unutmayın: Eğer aynı anda DC Premium, Dryads Voucher ve Hyper Noah kullanıyorsanız yaratıklardan elde ettiğiniz para oransal olarak artmayacaktır. Örneğin; bir yaratıktan 1000 coins elde ediyorsanız, bu üç eşya ile 4000 coins elde edeceksiniz. Tahmin edildiği gibi bir oransal artış, paranın katlanması durumu yoktur. Yani, yaratıktan elde edilen 1000 coins önce DC Premium ile 2000 coins, sonrasında Dryads Voucher ile 4000 coins ve son olarak Hyper Noah ile 8000 coins olmamaktadır. Bu eşyaları satın almadan önce bu duruma dikkat etmeniz oldukça önem taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.