Knight Online | Premium Nasıl Alınır?

Ülkemizde halihazırda oynanan MMORPG oyunları içerisinde şüphesiz en popüleri Knight Online‘dır. Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir Knight Online‘ın Türkiye’deki popülaritesi hiç azalmamış, aksine sürekli artış halinde olmuştur. Her MMORPG oyununda olduğu gibi Knight Online‘da da oyun içi özel eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyalar çeşitli ve farklı şekillerde oyunculara belirli avantajlar sağlamaktadırlar. Kimisi tek kullanımlık, kimisi süreli, kimisi ise belirli sayıda paket halindedir. 

Knight Online‘ın ilk zamanları, bazı istisnalar haricinde sürekli bir eşitlik halinde geçmiştir. Bu eşitlikten kastedilen, oyuncuların birbirlerine karşı büyük üstünlükler sağlamamasıdır. Çünkü henüz başlangıçta, karakterleri bambaşka bir şekilde güçlü hale getirecek ve fark yaratacak kadar değerli eşyalar çok da fazla yaygın değildi. Fakat gün geçtikçe oyundaki çeşitlilik arttı; yeni eşyalar, yeni özellikler, yeni haritalar, yeni karakterler ve yeni etkinlikler. Oyundaki eşyalar arttıkça, karakterler daha fazla güçlenmeye başladı. Oyundaki özellikler çoğaldıkça, karakterler daha fazla üstünlük kurmaya başladı. Bunun sonucunda ise çeşitli “özel eşyalar” oyuncular arasında popüler olmaya başladı.

Tüm bunların yanı sıra, günümüzde neredeyse her oyuncunun sahip olduğu ve olmazsa olmaz olarak görülen bir eşya bulunuyor Knight Online‘da: Premium paketleri. Bu paketler veya Premiumlar, oyunculara çeşitli konularda ayrıcalıklar sunmaktadır. Sunucular dolu olsa bile giriş yapabilmek, tamir ve iksir masraflarının azalması, yaratıklardan elde edilen eşya ve paranın belirli oranda artırılması, krallık için oy kullanma hakkı, oyun içindeki bazı özelliklere erişme imkanı gibi seçenekleriyle Premium paketleri, oldukça cazip bir konumdadırlar ve bu nedenle tüm oyuncular tarafından sıkça tercih edilmektedirler.

Knight Online Premium satın almak için yapılması gerekenler oldukça basittir. EXP, WAR, DC ve SWITCH Premium paketlerini oyun içerisinden, yani pazardan satın alabilirsiniz. Bronze, Gold ve Platinium Premium paketlerini ve yine EXP, WAR, DC ve SWITCH Premium paketlerini Power Up Store üzerinden satın alabilirsiniz. Bu satın alımı gerçekleştirmek için öncelikle hesabınızda yeterli miktarda Knight Cash (NPoints) olması gerekmektedir. Hesabınıza NPoints yüklemek için ise yine Power Up Store’u kullanabilirsiniz veya Knight Online‘ın belirlediği resmi bayiliklerin internet sitesinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.