Knight Online | Fruit Of Old Rotten Tree Nedir?

Knight Online‘da, ne işe yaradığını bilmediğimiz birçok eşya bulunuyor. Bazen görev yaparken, bazense farm yaparken karşımıza çıkıyorlar ve ne işe yaradıklarını öğrenmek istiyoruz. Bazı eşyalar bir şeyi kombine etmek için “malzeme” olarak kullanılırken, bazıları görev eşyası olabiliyor. Tabi, bazen de hiçbir işe yaramayan eşyaların da karşımıza çıktığı oluyor. 

Fruit Of Old Rotten Tree Nedir?

Fruit Of Old Rotten Tree eşyası, Ronark Land Base (RLB, Base) haritasındaki Ancient ve Treant yaratıklarından elde edilmektedir. Fruit Of Old Rotten Tree bir görev eşyasıdır ve NPC’ye satılabilmektedir. Fakat neredeyse değersizdir.

Fruit Of Old Rotten Tree Ne İşe Yarar?

Fruit Of Old Rotten Tree, Ronark Land Base haritasında yer alan ve 66. seviyede açılan [Legless Devil] isimli chat görevinde yer almaktadır. Chat görevinin ilerleyen aşamalarında görev olarak 3 adet Fruit Of Old Rotten Tree eşyası teslim etmeniz gerekmektedir.

Fruit Of Old Rotten Tree Nereden Düşer?

Fruit Of Old Rotten Tree, yukarıda da bahsettiğimiz gibi Ronark Land Base haritasındaki Ancient ve Treant yaratıklarından elde edilmektedir. 

Fruit Of Old Rotten Tree Değerli Midir?

Fruit Of Old Rotten Tree eşyasının NPC satış fiyatı oldukça düşüktür. Ayrıca pazarda da görev eşyası olarak satılamaz; çünkü çoğu kişi bu eşyanın bir görev için kullanıldığını bilmemektedir ve ayrıca Ancient ve Treant yaratıklarından oldukça fazla bir şekilde düşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.