Knight Online | Farm Slotları – 2

Yıllar geçse de popülerliği hiç azalmayan ve günümüzde bile on binlerce oyuncu tarafından oynanan Knight Online, kimileri için sadece zaman geçirmek için oynadıkları bir oyun olsa da, kimileri içinse bir para kazanma yolu. Knight Online para kazanma taktikleri yazı serimizdeki pazar taktikleri bir yana, Knight Online en iyi farm slotları isimli yazı serimizde Knight Online‘da yer alan en iyi slotlardan (yaratık, canavar, mob, vs.) bahsedeceğiz. Bahsedeceğimiz bu slotların en önemli özelliği hızlı seviye (level) atlamanızı sağlamaları değil, eşya (item) ve para kazanmak için en yararlı slotlardan olmaları. Başlamadan önce şu 4 notu düşelim;

  • Knight Online farm slotları serisi, en popüler slotlardan başlayarak, en az bilinen slotlara doğru ilerleyecektir. Eğer paylaştığımız bu slotu halihazırda biliyorsanız (ki yeni oyuncu değilseniz çoğunuz bu slotu biliyordur), yeni ve popüler olmayan yöntemler için serinin yeni yazısını beklemeniz gerekmektedir.
  • Bu yazılar başlangıç seviyesindeki Knight Online oyuncularına biraz karışık gelebilir. Eğer herhangi bir yerde takıldıysanız, ne yapacağınızı anlamadıysanız, yöntemi daha etkili kılmak için önerileriniz varsa bunları yorum yazarak bildirebilirsiniz.
  • Bu yazılar bir rehber yazısı niteliğindedir ve yol gösterici olarak değerlendirmenizi tavsiye ederiz.
  • Yazılar tamamen Knight Online oyuncularına hitaben yazılmıştır ve bu nedenle bolca oyun içi terimler içermektedir.

Knight Online En İyi Farm Slotları (2)

Farm slotları aslında üçe ayrılır: Bazı slotlar sadece para kasmaya odaklıyken, bazıları tek bir item düşürmeye ve bazıları ise birden çok değersiz eşya düşürmeye odaklıdır. Serimizin ikinci yazısında, ikinci tür olan “tek bir item düşürmeye” odaklı slotlardan birinden bahsedeceğiz.

  • Sıfır Masrafla Saber Tooth Farm

Saber Tooth slotunda farm yapmak ne kadar efektif, ne kadar para kazandırır, bunları tamamen size bırakıyoruz. Oynadığınız sunucudaki “görev itemi” pazarı ne kadar hareketli, slotlar dolu mu, yoksa artık herkes CZ’de PK atmaya mı başladı? Eğer EXP slotları boşsa, bu yöntemi kullanmanızın sizin için zaman kaybı olduğunu söyleyebiliriz. Fakat eğer hareketli bir sunucuda oynuyorsanız, çoğu kişi EXP kasmaya çalışıyor ve görev yapıyorsa, bu yöntemden rahatlıkla kâr edebilirsiniz.

Öncelikle Saber Tooth farm yapmak için kaç level olduğu pek önemli olmayan fakat slotu rahat dönebileceğinden emin olduğunuz bir okçu çara ihtiyacınız var. Masrafınızı azaltmak isterseniz ve slotu rahat dönebileceğinizi düşünüyorsanız skill kullanmayabilirsiniz. Bu sayede mana harcamaz ve ekstra masraftan kurtulmuş olursunuz. Buradan düşüreceğiniz Silver Feather görev itemini hareketli pazarlarda 20-50K arası fiyata satabilirsiniz. Saber Tooth slotunun oldukça cömert olduğunu hesaba katarsak, masraf yapmadan ve pek fazla uğraşmadan iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

  • Kısmi Masrafla Saber Tooth Farm

Silver Feather görev itemi farmlamak için para harcamaya gerek var mı derseniz, bence yok. Fakat çeşitli ayarlamalarla biraz kâr yükseltmeyi deneyebilirsiniz. Onu da şöyle yapabilirsiniz:

  • 52 levelin altında fakat slotu rahat dönebilen bir çara Auto Loot, Hyper Noah ve Dryad perisi alarak hem Silver Feather, hem de para kasabilirsiniz. Her bir Saber Tooth yaklaşık olarak 700 Coins bırakmaktadır ve bunu ekstralarla birlikte 2100 Coins’e çıkartabilirsiniz. Bu sayede çifte kazanç elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir