En İyi Bundle Siteleri

Satın almayı düşündüğümüz ürünlere ve hizmetlere fırsat siteleri aracılığıyla indirimli sahip olmak hepimizi cezbetmektedir. Öyle ki, dijital alandaki ürünlerin hayatımıza hızlıca entegre olması nedeniyle çoğu oyunu, programı, müziği, hatta kitabı bile dijital olarak satın alıyoruz. Bu sayede hem fiziksel anlamda kalabalıktan kurtuluyor, hem de üretici maliyetlerinin düşmesi sebebiyle ürünlere daha uygun fiyatlarla erişebiliyoruz. Buna ek olarak, çeşitli fırsat sitelerinin de sunduğu indirimler sayesinde dijital ürünlere çok daha ucuza sahip olabiliyoruz. Bugün, yapıları gereği en iyi fırsat siteleri olarak adlandırmayı uygun bulmadığımız, bu nedenle en iyi bundle siteleri diyeceğimiz bir liste hazırladık. Bundle siteleri sayesinde satın almak istediğimiz oyunları, programları, müzikleri ve kitapları dijital olarak “paket halinde” satın alabiliyor, bu satın alım sayesinde gözle görülür derecede bir kâr sağlayabiliyoruz.

En İyi Bundle Siteleri

En iyi indirimleri sunan ve en popüler bundle sitesidir. Oyun, e-kitap ve program bulunmaktadır.

Popüler bir bundle sitesidir fakat odak olarak bağımsız (indie) oyunlara yönelmiştir. Sadece oyun bulunmaktadır.

Humble Bundle’dan sonra en avantajlı ve çeşitli bundle sitesidir. Hazır paketlerin yanı sıra, kendi paketinizi oluşturabilme şansı da verir. Sadece oyun bulunmaktadır.

Paketleri rakiplerine kıyasla kısmen zayıf olsa da, fiyat konusunda oldukça avantajlıdır. Oyun, e-kitap, sesli kitap ve müzik bulunmaktadır.

Odak olarak bağımsız (indie) oyunları seçen DailyIndieGame, sunduğu çeşitlilik ve birbirinden farklı seçenekleri, ayrıca uygun fiyatlarıyla oldukça dikkat çekicidir. Sadece oyun bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir