Knight Online | Para Kazanma Taktikleri – 4

Son olarak 2019 yılında yayınladığımız Knight Online para kazanma taktikleri hakkındaki rehberimize, popüler olmayan yöntemlerle ve daha akıcı bir anlatımla devam ediyoruz. Belirli aralıklarla Knight Online para kazanma taktikleri serisini güncelleyeceğiz ve bu sayede, en popüler para kazanma yöntemlerinden, çok az kişi tarafından bilinen para kazanma yöntemlerine kadar her şeyi sizlerle paylaşmış olacağız. Başlamadan önce şu üç notu düşelim;

  • Knight Online para kazanma taktikleri serisi, en popüler para kazanma yöntemlerinden başlayarak, en az bilinen yöntemlere doğru ilerleyecektir. Eğer paylaştığımız bu yöntemi halihazırda biliyorsanız (ki yeni oyuncu değilseniz çoğunuz bu yönteme aşinadır), yeni ve popüler olmayan yöntemler için serinin yeni yazısını beklemeniz gerekmektedir.
  • Bu yazılar başlangıç seviyesindeki Knight Online oyuncularına biraz karışık gelebilir. Eğer yöntemin herhangi bir basamağında takıldıysanız, ne yapacağınızı anlamadıysanız, yöntemi daha etkili kılmak için önerileriniz varsa bunları yorum yazarak bildirebilirsiniz.
  • Knight Online para kazanma taktikleri serisinin önerilerini direkt olarak uygulamanız önerilmez çünkü yöntemlerin etkili olması, buna bağlı olarak kazancın yüksek olması sunucudaki pazar durumuna göre şekillenmektedir. Bu yazılar bir rehber yazısı niteliğindedir ve yol gösterici olarak değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Knight Online Para Kazanma Taktikleri (Yöntem 4)

Bu yazıda, çoğunluğun bildiği fakat diğer popüler yöntemlere göre daha fazla sermaye istediği için uzak durmayı tercih ettiği bir yöntemden bahsedeceğim. Blessed Upgrade Scroll, yani BUS eşyasını al-sat yaparak, özellikle hareketli sunucularda oldukça iyi bir kazanç elde edebiliriz. Bunun için iki yöntem vardır;

  • Moradon‘da Anvil çevresine veya tercihen Moradon Town‘a alış pazarı kurabilirsiniz. Alış yapmadan önce BUS‘un NPC fiyatına ve diğer BUS alış pazarı kuranların verdiği fiyata göz atmayı unutmayın. Rakiplerinizden yüksek fiyata pazar kurmanız ne kadar etik bir hareket olmasa da, kazancınızı (çok az bir seviye) kısarak sürekli al/sat yapmak için avantaj yakalayabilirsiniz. Bu sayede alış için harcayacağınız zamanı en düşük seviyede tutabilir, bu süre içerisinde satış yapabilir ve zaman kaybetmeden tekrar alış pazarı kurarak bu döngüyü tekrarlayabilirsiniz. Fakat bu hareket pek etik olmayacaktır ve bazı sunucularda “uzun süredir pazar yapan” çeşitli kişiler tarafından rahatsız edilme ihtimaliniz artacaktır. Rahatsız edilmenizden kasıt, pazarınızı açık tutmak ve bu sayede alış veya satış yapmanızı engellemektir. 
  • Sürekli pazarı dolaşarak Blessed Upgrade Scroll‘u, yani BUS‘u alış fiyatından veya satış fiyatının altından satanları bulabilirsiniz. Bu sayede pazarda beklemeniz gerekmez fakat bu yöntem, pazarı hareketli olmayan sunucularda size oldukça zorluk çıkartacaktır ve bu nedenle kazanç elde etmeniz de bir hayli zorlaşacaktır.

Diğer Knight Online Para Kazanma Taktikleri için aşağıdaki “Benzer Yazılar” kutucuğuna göz atabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.