Steam Game Festival 2021 Ne Zaman Başlayacak?

Steam Game Festival 2021 veya diğer adıyla Game Festival: February 2021, Steam‘in geliştiricilere, henüz çıkmamış oyunlarını topluluğa sunma fırsatı verdiği ve böylece geliştiricilerin erken geri bildirim almasının sağlandığı bir oyun festivalidir. Festivale, 10 Şubat ile 1 Eylül tarihleri arasında çıkışını yapacak olan tüm oyunlar (isteğe bağlı olarak) dahil olabilecek. Steam Oyun Festivali‘nde geliştiriciler, oyunlarının demo versiyonlarını yayınlıyor, canlı yayınlar yapıyor ve oyunculardan geri dönüş alıyorlar. Bu geri dönüşler sayesinde oyunlarını topluluğun istediği şekilde geliştiriyorlar; oyunlarında yenilikler ve değişiklikler yapıyorlar. Erken geri bildirim sayesinde, oyunlar henüz geliştirme aşamasındayken, yani çıkış yapmamışken eksiklikler giderilebiliyor ve geliştiriciler daha iyi bir ürün ortaya koyabiliyor. Ayrıca, canlı yayınlar sayesinde oyunların daha fazla kitleye ulaşması sağlanıyor ve bağımsız oyun geliştiricilerinin elde ettiği gelir de buna oranla artıyor.

Steam Game Festival 2021 Ne Zaman Başlayacak?

Hızlıca Steam Oyun Festivali ne zaman başlayacak sorusuna yanıt verelim. Steam Oyun Festivali 2021, yapılan resmi açıklamaya göre 3 Şubat tarihinde başlayacak. Herhangi bir değişiklik olmazsa TSİ 21:00’de başlayacak olan Steam Oyun Festivali 2021, 9 Şubat TSİ 21:00’de sona erecek.

Steam İndirimleri 2021 Tarihleri Açıklandı Mı?

Halihazırda 2021 Steam İndirimleri için yapılmış bir açıklama bulunmuyor. Steam indirim günleri için belirli tarihler ortaya atılsa da, bu tarihler genellikle yanlış olabiliyor. Şu an için Steam indirimleri tarihleri konusunda açıklanmış resmi bir duyuru veya sızıntı mevcut değil. Steam İlkbahar İndirimleri 2021, Steam Yaz İndirimleri 2021, Steam Sonbahar İndirimleri 2021 ve Steam Kış İndiririmleri 2021 gibi indirimlerin tarihlerini öğrenmek için birkaç hafta daha sabretmemiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.