D-Smart GO Nedir?

İnternetin hayatımızda daha fazla yer kaplamaya başlamasıyla, çoğu alışkanlığımız da buna bağlı olarak değişti. İnternet üzerinden çeşitli dizi ve filmlere erişim imkanı sunan Netflix ve benzeri video akış hizmetlerinin yanı sıra, uydu yayını yapan şirketler de kendi dijital platformlarını oluşturmaya başladı. Buna, D-Smart‘ın dijital yayın platformu D-Smart GO‘yu örnek gösterebiliriz. 

D-Smart GO Nedir?

D-Smart GO‘yu kısaca özetlemek için, D-Smart‘ın internetten yayın yapan versiyonu demek yeterli olacaktır. D-Smart GO‘da canlı izle özelliği sayesinde tüm kanalları canlı izleyebilir, istediğiniz yerleri kaydedebilir, canlı yayınların haricinde dizi, film ve belgesel arşivine de erişebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan hem kanalları canlı olarak takip edebilir, hem de D-Smart GO‘da yer alan dizi, film ve belgesellere de hiçbir ek ücret ödemeden erişim sağlayabilirsiniz.

D-Smart GO Ücretsiz Mi?

D-Smart GO, tüm D-Smart kullanıcıları için ücretsizdir. D-Smart TV aboneliği olan tüm aboneler, aynı zamanda D-Smart GO‘ya hiçbir ek ücret ödemeden üye olabilirler. D-Smart TV aboneliğiniz hangi paketse ve hangi kanalları içeriyorsa, D-Smart GO‘da da aynı kanallara ve içeriklere erişebiliyorsunuz. Eğer D-Smart TV abonesi değilseniz ilk 1 ay ücretsiz olarak D-Smart GO‘yu kullanabilir ve memnun kaldıysanız, D-Smart TV aboneliği şartı olmadan D-Smart GO‘ya ayrı bir şekilde üye olabilirsiniz.

D-Smart GO Ücretli Paketleri Nelerdir?

D-Smart GO‘ya üye olabilmek için üç ayrı paketten birini seçmeniz gerekmektedir. 

  • D-Smart GO Hoş Geldin Paketi fiyatı 9,90 TL‘dir.
  • D-Smart GO Film Dizi Paketi fiyatı 19,90 TL‘dir.
  • D-Smart GO Mega Paketi fiyatı 29,90 TL‘dir.

Unutmayın; D-Smart GO‘yu ilk 1 ay hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Ayrıca, D-Smart GO‘da asla taahhüt yoktur. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve iptal bedeli ödemezsiniz.

D-Smart GO Alınır Mı?

Açıkçası D-Smart TV aboneliği ile birlikte ücretsiz olarak hediye edilen üyelik haricinde D-Smart GO‘yu tercih etmek pek mantıklı olmayabilir. D-Smart GO Mega Paket ile tüm kanallara erişim sağlayabilir, dizi ve film kanallarını izleyebilir, spor kanallarını takip edebilirsiniz fakat dizi ve film kütüphanesi konusunda D-Smart GO‘nun biraz yetersiz olduğunu düşünüyorum. Evet, Netflix veya Prime Video gibi rakiplerle yarışmak oldukça zor. Fakat yine de dizi ve film kütüphanesi, D-Smart GO aboneliğinin cazip bir hale gelmesi için genişletilebilirdi. Eğer D-Smart TV aboneliğiniz varsa D-Smart GO üyeliğinizi hızlıca aktifleştirmenizi tavsiye ediyorum çünkü gerçekten tüm mobil cihazlarda canlı televizyon izlemek için (ki özellikle spor kanalları için) oldukça kullanışlı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.