Steam Kış İndirimleri Ne Zaman Başlayacak?

Oyuncuların büyük çoğunluğunun sabırsızlıkla beklediği Steam kış indirimleri için geri sayım neredeyse tamamlanmak üzere. Büyük Steam indirimleri, yüzde 95’e varan indirimlere sahip olması ve neredeyse her oyunu kapsaması sebebiyle oyuncular tarafından yoğun ilgiyle ve merakla bekleniyor. Steam kış indirimleri ne zaman diye soranların sorusunu hemen yanıtlayalım: bu akşam! Steam kış indirimleri 2020, 22 Aralık tarihinde, Türkiye saati ile 21:00’de başlayacak. 

Steam kış indirimleri kaç gün sürecek?

Steam kış indirimleri, 5 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek ve saat 20:59’da sona erecek. Bu süre boyunca indirime giren oyunların veya indirim oranlarının değişme ihtimali oldukça düşük. Bu nedenle, istediğiniz oyunu veya oyunları satın almak için ilk gün ile sınırlı değilsiniz. Steam‘de yaşanacak herhangi bir çökme veya bağlantı sorunlarında indirimleri kaçıracağınızı düşünmeyin; indirim başladığı zaman yoğunluk nedeniyle birkaç dakika boyunca bağlantı sorunu yaşayacaksınız ve bu nedenle indirimlere göz atmak için birkaç saat sabretmenizi tavsiye ediyorum.

Steam kış indiriminde alınması gereken oyunlar nelerdir?

Kendi kişisel “istek listeme” göre, farklı kategoriler için “Steam kış indirimlerinde alınması gereken oyunlar” listesi hazırladım. Ne alacağınız konusunda kararsızsanız, bu listeler karar vermenizde yardımcı olabilir. Listelere aşağıdaki bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.