İnceleme | Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage

Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage, 13 Aralık 2013 tarihinde çıkışını yapan bağımsız bir simülasyon oyunu. Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage‘deki ana görevimiz, tıpkı ana oyun olan Viscera Cleanup Detail‘de ve Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior‘da olduğu gibi temizlik yapmak. Fakat asıl konu, basitçe temizlik yapmak, yerleri süpürmek, çöpleri atmak kadar basit değil. Oyundaki asıl konu, Santa’nın, yani Noel Baba’nın bir anlık öfke ile yaptıklarını, cesetleri, bıçakları, silahları ortadan kaldırmak, kanları silmek ve gerçekten bir “temizlik” yapmak.

Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage, daha önce incelemesini yayınladığımız Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior ile birebir aynı oynanışa sahip bir oyun. Her iki oyunda da kanlı bir atmosfer yer alıyor ve burada temizlik yapmaya çalışıyoruz. Bu tarz oyunlar genel olarak “çerezlik” olarak sınıflandırılıyorlar ve ben de öyle demeyi uygun görüyorum. Çünkü Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage‘in bir hikayesi yok, size saatlerce sunacağı bir içeriği de yok. Zaman geçirmek, sakinleşmek ve kafanızı toparlamak için Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage‘e girebilir, etrafı toplayıp, birkaç cesedi yok edip, paspas yapıp rahatlayabilirsiniz. Ayrıca eğer isterseniz bunların hepsini bir arkadaşınızla birlikte de yapabilirsiniz!

Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage sistem gereksinimleri ortalama seviyede; bu oyunu satın almadan önce sisteminizin yeterliliğini kontrol etmenizi tavsiye ediyorum. Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage Türkçe dil desteğine sahip değil ve açıkçası ihtiyacı da yok, çünkü bu oyun bir temizlik oyunu ve içerisinde başka hiçbir detay veya diyalog bulunmuyor. Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage şu an için Steam‘de 4,70 TL’ye satılıyor. Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage‘i oynarken oldukça keyif aldım, bu nedenle oyunu öneriyorum. Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage‘i satın almak için aşağıdaki Steam bağlantısını kullanabilirsiniz. Ayrıca; Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage hakkında düşüncelerinizi yorumlara yazabilir ve Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage inceleme yazısına katkıda bulunabilirsiniz.20

Viscera Cleanup Detail: Santa’s Rampage’e inceleme puanım 70/100.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir