Knight Online | [Hunter] Jarg Chat Görevi

Knight Online Chat Görevleri standart görevlere kıyasla çok karışık olsalar da, verdikleri ödüller nedeniyle oyuncular için oldukça avantajlılar. Bu nedenle biz de, oyuncuların görevlerde zorlanmaması ve onlara yol gösterici olması için bir rehber yazısı hazırladık. Umarız bu yazı, [Hunter] Jarg Chat Görevi konusunda size yardımcı olabilir. Ek olarak, eğer [Hunter] Jarg isimli NPC’yi bulamadıysanız, Raon Camp‘ı ziyaret edebilirsiniz. Lafı uzatmadan, hemen görevin nasıl yapılacağından bahsedelim:

1- Prapare to Hunt Görevi

  • Görev bizden; 10 tane Wolf, 1 tane +3 Horn Crossbow ve 5000 tane Arrow almamızı istiyor.

  • Öncelikle [Sundires] Veron isimli NPC’ye giderek 10 tane Wolf ve 5000 tane Arrow alıyoruz.

  • Ardından Moradon sol merdivenlerde veya Luferson Castle‘da bulunan [Weapon Menchant] Gargameth isimli NPC’den +1 Horn Crossbow alıyoruz.

  • Horn Crossbow’u Upgrade Scroll eşyası ile Moradon Anvil’de upgrade ediyoruz (+ basıyoruz) ve +3 Horn Crossbow elde etmeye çalışıyoruz. Ardından, tüm eşyaları eksiksiz bir şekilde topladığımız için görevi teslim etmeye gidiyoruz. 

2- Practice Hunt Görevi

  • İlk görevi [Hunter] Jarg‘a teslim ettikten sonra, yeni bir görev açılıyor ve bu görev bizden 50 tane Hornet kesmemizi istiyor. Luferson Castle (sol) veya Linart Village (Apostle yanı) bölgelerinde görevimizi tamamlıyoruz ve görevi teslim ediyoruz.

3- Hunting Game I

  • İkinci görevi [Hunter] Jarg‘a teslim ettikten sonra, yeni bir görev açılıyor ve bu görev bizden 50 tane Tyon kesmemizi istiyor. Luferson Castle (sağ) bölgesinde görevimizi tamamlıyoruz ve görevi teslim ediyoruz.

4- Hunting Game II

  • Üçüncü görevi [Hunter] Jarg‘a teslim ettikten sonra, yeni bir görev daha açılıyor ve bu görev bizden 50 tane Undying (Undy) kesmemizi istiyor. Luferson Castle (mezarlık) bölgesinde görevimizi tamamlıyoruz ve görevi teslim ediyoruz.

5- Hunting Game III

  • Dördüncü görevi de [Hunter] Jarg‘a teslim ettikten sonra, [Hunter] Jarg chat görevini bitirmeye yaklaşıyoruz. Açılan yeni görev, bizden 50 tane Half-Troll Warrior kesmemizi istiyor. Raon Camp veya Linart Village bölgelerinde görevimizi tamamlıyoruz ve görevi teslim ediyoruz.

6- Hunting Game IV

  • Beşinci görevi [Hunter] Jarg‘a teslim ediyoruz ve [Hunter] Jarg isimli NPC’den son görevimizi alıyoruz. Yeni ve son görev, bizden 50 tane Uncomfortable Kentaraus (Centaur Foal) kesmemizi istiyor. Linart Village veya Lunar Valley bölgelerinde görevimizi tamamlıyoruz ve son görevi de teslim ediyoruz.

Böylelikle [Hunter] Jarg Chat Görevi‘ni tamamlamış oluyoruz. Uğraştırıcı olsa da diğer chat görevlerine kıyasla çok daha kısa süren [Hunter] Jarg Chat Görevi, bize toplamda 97,500,000 exp ve 180,000 coins kazandırıyor. Daha fazla Knight Online Chat Görevleri istiyorsanız yorumlarda bunu belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.