Eşzamanlı Nedir?

İnternetten para kazanmak günümüzde oldukça popüler bir konu haline geldi. İnsanlar, günde birkaç saatini ayırarak internetten para kazanmak istiyor ve bu nedenle sürekli olarak bir arayış içerisine giriyor. En çok gelir getiren ve kullanıcıyı zorlamayan para kazanma yöntemi olarak ise anket doldurmak öne çıkıyor. Tüketiciler anket doldurarak belirli konularda fikirlerini paylaşıyor, bu sayede para kazanıyor. Son günlerde oldukça popüler olan anket doldurarak para kazanmak, bazı dolandırıcı uygulamalar nedeniyle güvenilmesi oldukça zor olan bir konuya dönüşmüş durumda.

Eşzamanlı Nedir?

Eşzamanlı, anket doldurarak para kazanma uygulamaları arasında en bilinen anket uygulamalarından birisidir. Genellikle siyaset temalı anketlere sahip olan Eşzamanlı, siyaset gündemiyle alakalı sorular soruyor. Bu sorulara verdiğiniz yanıtların ardından belirli bir puan kazanıyorsunuz ve bu puanları, ödeme limitine eriştiğinizde banka hesabınıza çekebiliyorsunuz. Eşzamanlı ödeme limiti ise 50 TL olarak belirlenmiş. Paranızı, toplam puanlarınız 50 TL olmadan çekemiyorsunuz. Fakat bu size fazla gelmesin; çünkü Eşzamanlı‘da anketler hem bolca puan veriyor, hem de sürekli anketler geliyor.

Eşzamanlı Bilgilerimi Kullanır Mı?

Eşzamanlı anket uygulaması, bilgilerinizi bireysel olarak hiçbir kurumla paylaşmaz. Eşzamanlı ve diğer anket uygulamalarının asıl amacı bireysel olarak değil, genel olarak veri toplamaktır. Bu nedenle Eşzamanlı; A partisine oy veren seçmenlerin, B partisinin yaptığı X hareketinden memnun olup, olmadığını öğrenmek istemektedir. Bu nedenle araştırmalar geneldir ve bu anketleri genel olarak seçim anketlerine benzetebilirsiniz.

Eşzamanlı Nasıl Kullanılır?

Eşzamanlı nasıl indirilir veya Eşzamanlı nasıl kurulur diye soruyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Eğer bir telefonunuz varsa, uygulama marketlerini kullanarak Eşzamanlı anket uygulamasını indirebilirsiniz. Eğer telefonunuz Android ise Eşzamanlı Google Play sayfasına, eğer telefonunuz iOS ise Eşzamanlı App Store sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Ardından uygulamayı indirebilir, kayıt olabilir ve anketlere katılmaya başlayabilirsiniz.

Eşzamanlı Güvenilir Mi?

Anket uygulamaları güvenilir mi sorusu günümüzde oldukça popüler, çünkü piyasada birçok dolandırıcı anket uygulaması bulunuyor. Fakat gönlünüz rahat olsun; Eşzamanlı‘yı ben de kullanıyorum. Aylardır bir kez bile sorun yaşamadım ve sorun yaşayacağımı da düşünmüyorum. Bu nedenle Eşzamanlı güvenilir mi sorusuna cevabım: kesinlikle evet olacaktır.

Eşzamanlı Neden Anket Gelmiyor?

Eşzamanlı anket gelmiyor sorununun bir çözümü yok. Eşzamanlı‘ya anket geldiği zaman telefonunuza SMS ile bilgilendirme mesajı geliyor olsa da, bazı durumlarda yoğunluk nedeniyle bu SMS’ler size ulaşamayabiliyor. Bu nedenle günde iki kez Eşzamanlı uygulamasını kontrol etmenizi tavsiye ediyorum. Bu sayede SMS gelmese bile anketlerden haberdar olabilirsiniz.

Eşzamanlı Neden Anketten Atıyor?

Eşzamanlı uygulaması genellikle kullanıcıları anketten atmıyor. Eğer anketten atılıyorsanız iki ayrı problem olabilir. Bunlardan birisi; anket uygulaması bazen gerçekten çok yoğun oluyor ve bu yoğunluk nedeniyle uygulama çökebiliyor. Eğer anketin ortasında kaldıysanız, uygulamayı kapatıp tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. İkinci olarak; anketlere tutarlı cevaplar vermiyor olabilirsiniz. Yani, bir ankette A partisine oy verdim derken, diğer ankette B partisine oy verdim dememelisiniz. Tüm cevaplarınız tutarlı olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.