Knight Online | Blessing of Logos Nedir?

Knight Online‘da yer alan Blessing of Logos, eşya yükseltme sırasında kullanılmaktadır ve eşyanızın yanma ihtimalini oldukça düşürmekte, eşyanızı korumaktadır. Blessing of Logos nedir ve Blessing of Logos ne işe yarar sorularına birden fazla cevap verilebilir. Blessing of Logos, temel olarak yükselttiğiniz (+ bastığınız) bir eşyayı korumak için kullanılsa da, bu korumanın komple bir koruma olduğunu söylemek yanlış olur. Yükseltme yaptığınız (+ bastığınız) eşyalarda yanma riskini en aza indirmek için Blessing of Logos eşyasını kullanabilirsiniz. Fakat Blessing of Logos eşyanızı tam olarak korumaz ve bu nedenle başka sonuçlar da elde edebilirsiniz.

Blessing of Logos‘un üç ayrı etkisi bulunmaktadır. Blessing of Logos ile +8 Raptor’u +9’a yükseltmeye çalıştığımızı varsayalım;

  • Normal şartlarda yanacak olan eşyamız (itemimiz), Blessing of Logos eşyası kullanıldığı için yanmaktan kurtulabilir ve +8 olarak tekrardan bize geri dönebilir.
  • Normal şartlarda yanacak olan eşyamız, Blessing of Logos eşyası kullanıldığı için yanmaktan kurtulabilir fakat +7 olarak, yani bir seviye düşürülmüş olarak bize geri dönebilir.
  • Normal şartlarda yanacak olan eşyamız, Blessing of Logos eşyasını kullanmamıza rağmen yanabilir. Fakat bu, oldukça düşük bir ihtimaldir.
  • Eğer başarılı bir yükseltme gerçekleştirdiysek Blessing of Logos eşyasının etkisi olmaz ve yeni eşyamıza, yani +9 Raptor’a kavuşmuş oluruz. Fakat yine de, Blessing of Logos eşyası kullanılmış sayılır.

Blessing of Logos eşyası oldukça yeni ve bu nedenle Blessing of Logos nereden çıkar veya Blessing of Logos nereden düşer soruları oldukça fazla kez soruluyor. Blessing of Logos eşyasını elde etmek için Müzayede Sistemi‘ne katılmanız gerekmektedir. Müzayede Sistemi hakkında bir bilginiz yoksa ve merak ediyorsanız, sitemizde yer alan Knight Online Müzayede Sistemi Nedir isimli yazıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.