Aloha Browser Nedir?

Aloha Browser, iOS ve Android cihazlarda yer alan ve ekstra özellikleri nedeniyle oldukça dikkat çeken, popüler bir internet tarayıcısıdır. Aloha Browser, hoş tasarımı ve çeşitli özellikleriyle kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırmayı başarıyor. Ücretsiz ve ücretli olarak iki versiyonu bulunan Aloha Browser, diğer uygulamalara kıyasla, ücretsiz versiyonunda da birçok özellik sunuyor kullanıcılara. Kendi içerisinde bir VPN’e sahip olan Aloha Browser, internette hiçbir engele takılmadan ve iz bırakmadan dolaşmanızı sağlarken, ayrıca çoğu internet sitesinden video indirme imkanı da sunuyor. Böylece, sosyal medyada veya herhangi bir internet sitesinde beğendiğiniz videoyu indirmek için site arama ihtiyacınız ve bununla birlikte reklamlarla boğulma durumunuz da ortadan kalkmış oluyor. Aloha Browser, bunların yanında, kullanıcının tarayıcıyı kullandığı süre boyunca yapılan tüm işlemlerin istatistiklerini de sunuyor. Kaç reklam engellendi, daha önceden belleğe kaydedilen dosyalar sayesinde ne kadar zaman kazanıldı, IP adresiniz kaç kez korundu gibi istatistiklere tek tıklamayla ulaşabiliyorsunuz. 

Aloha Browser Free versiyonunda VPN’in çok nadir olsa da sorun çıkartma ihtimali bulunuyor. Ayrıca, eğer ücretsiz versiyonu kullanıyorsanız VPN’in bağlanacağı ülkeyi seçmeniz de mümkün değil. Aloha Browser Free versiyonunda VPN’i kendiniz aktif ediyorsunuz ve uygulamadan çıktığınız anda da VPN kendiliğinden kapatılıyor. Aloha Browser, indirdiğiniz dosyaları (video, fotoğraf, arşiv…) kendi içerisinde saklıyor ve eğer isterseniz bunları telefonunuza (galerinize) aktarabiliyorsunuz. Aloha Browser Free versiyonunda indirdiğiniz dosyaları saklama veya şifreleme özelliği olmadığı için önemli dosyalarınız neredeyse hiç korunmuyor.

Eğer Aloha Browser Premium alırsanız; VPN’e bağlandığınızda istediğiniz ülkeyi seçebilir, en hızlı sunuculardan yararlanabilir, uygulama açılır açılmaz VPN’in aktif olmasını sağlayan özelliği aktif edebilir, VPN’i tarayıcı haricinde tüm telefonunuzda da kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak ücretsiz versiyonunda çok başarısız olan reklam engelleyici, Aloha Browser Premium versiyonunda muazzam bir şekilde çalışıyor ve neredeyse tüm reklamları engellemeyi başarıyor. Aloha Browser Premium‘un dosyalama konusunda da birkaç avantajı bulunuyor: Dosyalarınızı ZIP dosyası haline getirebilir, yani arşivleyebilir; aynı şekilde ZIP dosyalarını da arşivden çıkartabilir, yani ayıklayabilirsiniz. Aloha Browser Premium‘a sahip olan diğer cihazlardan kablosuz ve hızlı bir şekilde dosya alabilir veya onlara dosya gönderebilirsiniz. Son olarak, indirdiğiniz dosyaların saklandığı klasörleri şifreleyebilir ve özel dosyalarınızın gün yüzüne çıkmasını engelleyebilirsiniz.

App Store, Google Play, Samsung Galaxy Apps ve Amazon Appstore uygulama mağazalarından Aloha Browser‘ı indirebilirsiniz. Buna ek olarak Aloha Browser‘ın internet sitesini ziyaret ederek APK dosyasını indirebilirsiniz. Eğer Aloha Browser Premium versiyonunu satın almak istiyorsanız; 26,99 TL’ye aylık paketi veya 199,99 TL’ye yıllık paketi satın alabilirsiniz. Telefonda düzgün çalışan VPN arıyorsanız, sorunsuz VPN ihtiyacınız varsa Aloha Browser‘ı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.