Steam Yaz İndirimleri: Şehir Kurma Oyunları

Steam yaz indirimleri birkaç gün içerisinde bitmek üzere ve hala ne satın alması gerektiğine karar vermemiş oyuncular bulunuyor. Merak edilen her oyunu uzun olarak araştırmak, incelemelerini okumak önemli çünkü Türk oyuncular için gereksiz para harcamak pek de mantıklı bir seçenek değil. Bu nedenle; Steam yaz indirimlerinde neler alınır diye düşünen, Steam yaz indirimlerinde hangi oyunları almalıyım diye Steam’i baştan aşağıya dolaşan fakat yine de Steam yaz indirimlerinde alınacak oyunlar konusunda hiçbir düşüncesi olmayan oyuncular için bir liste hazırlamak istedim. Bu liste, Steam yaz indirimleri bitene kadar kategorilere özel olarak yayınlanmaya devam edecek ve sizlere güzel bir rehber olacak. Bu yazıda, listedeki oyunların sadece isimleri, satış fiyatları ve maksimum iki cümlelik özet yazısı olacak. Umarım Steam yaz indirimlerinde alınması gereken şehir kurma oyunları listesi hoşunuza gider. 

1- Tropico 6 (59,40 TL)

29 Mart 2019 tarihinde çıkışını yapan Tropico 6, bir diktatörü yönettiğimiz ve zaman geçtikçe çağ atladığımız; anayasa ve seçim gibi politik ögeler de barındıran bir şehir kurma simülasyonu. Tropico 6 inceleme yazısını sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.

2- Cities: Skylines (12,25 TL)

10 Mart 2015 tarihinde çıkışını yapan Cities: Skylines, bir şehri tüm detaylarıyla kurduğumuz ve yönettiğimiz başarılı bir şehir kurma simülasyonu. 

3- Banished (10,54 TL)

18 Şubat 2014’de çıkışını yapan Banished, hayatlarında yeni bir sayfa açmaya karar veren bir grup insanla köy kurduğumuz bir şehir kurma simülasyonu. Ayrıca Banished inceleme yazısını da sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.

4- Kingdoms And Castles (12,60 TL)

20 Temmuz 2017’de çıkışını yapan Kingdoms And Castles, küçük bir köyün krallığa giden yolunda ona rehberlik etmemizi konu alan bir şehir kurma simülasyonu. Kingdom And Castle incelemesi için sitemizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir