Steam Yaz İndirimleri: Bağımsız Oyunlar

Steam yaz indirimleri birkaç gün içerisinde bitmek üzere ve hala ne satın alması gerektiğine karar vermemiş oyuncular bulunuyor. Merak edilen her oyunu uzun olarak araştırmak, incelemelerini okumak önemli çünkü Türk oyuncular için gereksiz para harcamak pek de mantıklı bir seçenek değil. Bu nedenle; Steam yaz indirimlerinde neler alınır diye düşünen, Steam yaz indirimlerinde hangi oyunları almalıyım diye Steam’i baştan aşağıya dolaşan fakat yine de Steam yaz indirimlerinde alınacak oyunlar konusunda hiçbir düşüncesi olmayan oyuncular için bir liste hazırlamak istedim. Bu liste, Steam yaz indirimleri bitene kadar kategorilere özel olarak yayınlanmaya devam edecek ve sizlere güzel bir rehber olacak. Bu yazıda, listedeki oyunların sadece isimleri, satış fiyatları ve maksimum iki cümlelik özet yazısı olacak. Umarım Steam yaz indirimlerinde alınması gereken bağımsız oyunlar listesi hoşunuza gider. 

1- Mini Metro (9,00 TL)

6 Kasım 2015’de çıkışını yapan Mini Metro, dünyanın büyük şehirlerine metro ağı kurduğumuz ve onları yönetmeye çalıştığımız minimalist bir strateji oyunu. Ayrıca Mini Metro inceleme yazısını da sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.

2- Banished (10,54 TL)

18 Şubat 2014’de çıkışını yapan Banished, hayatlarında yeni bir sayfa açmaya karar veren bir grup insanla köy kurduğumuz bir şehir kurma simülasyonu. Ayrıca Banished inceleme yazısını da sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.

3- Papers, Please (9,00 TL)

8 Ağustos 2013’de çıkışını yapan Papers Please, sınır koruma memuru olarak oynadığımız politik temalı bir simülasyon oyunu. Eğer merak ediyorsanız Papers, Please inceleme yazısına sitemizden ulaşabilirsiniz.

4- Among The Sleep: Enhanced Edition (4,05 TL)

2 Kasım 2017’de grafikleri yenilenerek tekrar çıkışını yapan Among The Sleep, gördüğü kabusta annesine ulaşmaya çalışan çaresiz bir küçük çocuğu oynadığımız atmosferik korku oyunu.

5- LIMBO (2,70 TL)

2 Ağustos 2011’de çıkışını yapan LIMBO, kız kardeşinin peşinden yola giden bir erkek çocuğunu yönlendirdiğimiz platform oyunu. LIMBO inceleme yazısına sitemizden ulaşabilirsiniz.

6- Gone Home (12,00 TL)

15 Ağustos 2013’de çıkışını yapan Gone Home, ailesini evde bulamayan bir genç kızın yaşadığı maceraları konu alan bir yürüme simülasyonu.

7- The Last Door: Season One (4,50 TL)

20 Mayıs 2014’de çıkışını yapan The Last Door, piksel grafiklere ve harika bir hikayeye sahip olan bir point-and-click oyunu. Eğer oyunun hikayesini merak ediyorsanız, henüz birkaç gün önce yayınladığımız The Last Door inceleme yazısına göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.