Knight Online | Dövme (Tattoo) Sistemi

Knight Online gün geçtikçe yeni güncelleştirmeler alıyor ve oyunculara çeşitlilik sunmaktan hiç vazgeçmiyor. Geçtiğimiz dönemde Knight Online‘a eklenen dövme sistemi de bunlardan birisi. Dövme sistemi veya tattoo sistemi, temel olarak kullanıcılara ekstra bonus artışı sağlıyor. Knight Online‘ı bıraktığımda dövme sistemini deneme şansım olmamıştı. Bu yüzden Knight Online dövme nasıl alınır sorusundan, Knight Online dövme ne işe yarar sorularına kadar tüm soruları araştırdım ve tek bir başlık altında topladım. Eğer sizin de aklınızda Knight Online tattoo sistemi nedir ve Knight Online dövme ne işe yarar gibi sorular varsa, bu yazı sayesinde tüm sorularınız yanıtlanmış olacak.

Knight Online dövmeler nasıl alınır diye merak ediyorsanız kısaca bahsedelim. Dövmelerin 1, 3, 7, 15 ve 30 günlük versiyonları bulunuyor. Lunar War etkinliğinde Keeper’ı kesen oyuncular 30 günlük Lunar Tattoo ile ödüllendiriliyor. Onun dışında Tattoo veya dövmeler etkinlikler ile dağıtılıyor. 

Knight Online dövme nasıl kırdırılır diyorsanız da; Tattoo Exchange Voucher eşyasını Moradon Town’da yer alan [VIP Manager] Julia‘dan kırdırabilirsiniz. 

Knight Online‘da dört ayrı dövme bulunuyor. Bunlar; Solar Tattoo, Lunar Tattoo, Stella Tattoo ve Nimbus Tattoo

Solar Tattoo bonusları; +200 HP, +40 DEF, +3% DMG, +300 Weight.

Lunar Tattoo bonusları; +150 HP, +30 DEF, +2% DMG, +200 Weight.

Stella Tattoo bonusları; +100 HP, +20 DEF, +1% DMG, +150 Weight.

Nimbus Tattoo bonusları; +50 HP, +10 DEF, +100 Weight.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.