İnceleme | The Deer

Merhaba, bugün The Deer isimli eğitici bağımsız oyundan bahsedeceğim. Öncelikle belirtmeliyim ki bu oyunu nasıl edindiğim hakkında bir fikrim yok. Ücretsiz dağıtıldığını varsayacağım ve fikirlerimi de ona göre belirteceğim. Zaten oyunun fiyatı 2 TL, bu yüzden oyunun fiyatını da düşünmesek olur diyebilirim. The Deer, 2 Aralık 2015 tarihinde çıkışını yapan ve Fabio Ferrara ile Giulia Airoldi tarafından geliştirilen bir yapım. The Deer, Steam başarımlarına sahip olmasa da Steam koleksiyon kartlarına sahip. The Deer‘ın koleksiyon kartlarına sahip olduğunu ve aynı zamanda indirim zamanlarında 1,05 TL gibi bir fiyata satın alınabileceğini düşünürsek oldukça avantajlı bir durum çıkıyor ortaya. Çünkü neredeyse oyuna 0,30 TL gibi bir fiyat ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Geri kalan miktarı da koleksiyon kartlarını satarak elde edebilirsiniz.

The Deer, tek kişilik bir oyun. Ayrıca çocuklara yönelik, yani eğitici. Bir geyik olarak yer aldığımız bu oyunda, buzul çağını yaşıyoruz ve bu çağ ile alakalı neredeyse tüm her şeyi öğreniyoruz oyun sayesinde. Fakat bir uyarı, maalesef bu oyunda T-Rex yer almıyor. Çünkü yapımcıların da eklediği gibi: “onlar milyonlarca yıl önce varlardı.”.

The Deer sistem gereksinimleri konusunda oldukça rahat bir oyun ve bunu dert etmemelisiniz. Ayrıca The Deer Türkçe dil desteğine sahip değil, sadece İngilizce dilini destekliyor. The Deer oynanış konusunda ise rahat, çünkü oyun zaten çocuklara yönelik ve eğitici; bu yüzden çocuğunuza bir zorluk çıkartmayacaktır. The Deer, Steam’de 2 TL’ye satılıyor. Standart kullanıcılara ve oyunculara bu oyunu önermiyorum fakat çocuğu veya küçük yaştaki kişiler için bu oyunu almayı düşünenlere tavsiye ediyorum. Aşağıdaki bağlantı üzerinden The Deer‘ı satın alabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.