İnceleme | Mr. Fast

1 Nisan 2020 tarihinde çıkışını yapan Mr. Fast, içerisinde şiddet barındıran bağımsız bir aksiyon oyunu. Öncelikle oyun hakkında fark ettiğim en garip şeyden bahsetmek istiyorum. Mr. Fast sistem gereksinimleri aşırı derecede yüksek, görünürde oldukça basit olan bir oyunun neden böyle bir sisteme ihtiyaç duyduğunu merak etmiyor değilim. Minimum 8 GB RAM ve GTX serisi ekran kartı gerekiyor Mr. Fast‘i oynayabilmeniz için. Mr. Fast Türkçe dilini desteklemiyor fakat toplamda 8 dilin çevirisine sahip. Toplamda 31 Steam başarımına sahip Mr. Fast fakat henüz koleksiyon kartları bulunmuyor.

Tek oyunculu aksiyon oyunu olan Mr. Fast, düşmanları tek vuruşla öldürdüğümüz ve aynı şekilde tek vuruşla öldüğümüz bir oyun yapısına sahip. Fakat bizim bir avantajımız bulunuyor; düşmanlarımızdan daha hızlıyız. Seviyeler arttıkça düşmanların sayısı artıyor ve avantaj, üstünlük onlara geçiyor. Ayrıca bazı bölümlerde düşmanlarımız hem sayı bakımından üstün olurken, aynı zamanda yerleşim olarak da avantajlı konumdalar. Hiç beklemediğimiz yerlere yerleşiyorlar ve bizi avlamayı bekliyorlar.

Mr. Fast‘in oyun yapısı oldukça hoşuma gitti. Hızlı bir oynanışa sahip olan Mr. Fast, aynı zamanda müzikleriyle de sizi oyuna bağlıyor. Ayrıca tasarım konusunda da sadelik tercih edilse de, göze hiç batmayan ve aksine göze hoş gelen bir oyun ortaya çıkmış. Fakat tek vuruşla öldüğünüz için bazen bir bölümü onlarca kez oynayabiliyorsunuz ve bu da sabırsız bir oyuncuysanız eğer sizin oyundan soğumanıza sebep olabiliyor. Yine de, ben sabırsız bir oyuncu olarak Mr. Fast‘i keyifle oynuyorum ve üst üste öldüğümde ise oyunu kapatmayı tercih ediyorum. Bu yüzden oyunu bir çırpıda bitirmeyi başaramadım fakat Mr. Fast‘i bir oturuşta bitirmek hiç de zor değil. Biraz sabır ve biraz el-göz koordinasyonu ile bu oyunu alt etmeniz oldukça kolay! Mr. Fast‘i fiyatının da uygun olması nedeniyle öneriyorum. Oyunu satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz, şimdiden iyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.