İnceleme | Hell Yeah!

Merhaba, bugün Hell Yeah veya uzun adıyla Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit isimli platform oyunundan bahsedeceğim. Arkedo isimli ekip tarafından geliştirilen ve hepimizin tanıdığı SEGA tarafından da dağıtımı üstlenilen Hell Yeah, dışarıdan iki boyutlu bir platform oyunu gibi görünse de, içerisine girdiğinizde bambaşka bir dünya ile karşılaşıyorsunuz. Çünkü Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit, hem komik hem de oldukça renkli ve hareketli bir oyun yapısına sahip. 

Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit oynanış konusunda oldukça rahat, beni hiç rahatsız etmediğini söylemeliyim. Fakat bu, platform oyunu oynamayanlar için geçerli olmayabilir. Çünkü böylesi renkli ve hareketli oyunlarda biraz daha oyuna dahil olmanız gerekiyor ve bu yüzden kontroller başlangıçta sizi biraz zorlayabilir. Yine de kontrollerin hiç zorluğu olmadığını söylemeliyim; gerekirse de alışmanız en fazla birkaç dakika sürecektir. Standart bir platform oyunu olsa da, içerisinde komik diyaloglar ile komik oynanış ögeleri barındırıyor. Grafikleri ve müzikleri konusunda oldukça başarılı olan Hell Yeah, bir eksiğiyle ön plana çıkıyor. Hell Yeah Türkçe dil desteğine sahip değil. Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit Türkçe desteklemiyor ve bunu bir eksiklik olarak görüyorum. Yine de oyundaki diyalogların pek de ağır bir İngilizce gerektirmediğini söylemeliyim. Ek olarak Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit sistem gereksinimleri de sizi asla zorlamayacak. 

Hell Yeah! veya diğer adıyla Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit, Steam’de 24 TL fiyatından satışta. Fakat yüzde 75 indirimle 6 TL’ye düştüğü günler de oluyor ve bu yüzden oyunu satın almak istiyorsanız indirim günlerini beklemenizi tavsiye ederim. Oyunu kesinlikle öneriyorum. Fakat yine de Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit inceleme yazısı sizin için yeterli olmadıysa, oyunun Steam sayfasından detaylı bilgilere ve görsellere/videolara ulaşabilirsiniz. Oyunu aşağıdaki bağlantı üzerinden satın alabilirsiniz. Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit hakkında düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın. Şimdiden iyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.