Returnee Supply Coupon Nedir?

Knight Online, birkaç yıl önce yeni bir güncelleme ile oyuna bir süredir uğramamış olan oyuncuları tekrar çekmek için bir adım attı. Buna göre, hesabına 60 gün ve 60 günden daha fazla süredir giriş yapmamış oyunculara Returnee Supply Coupon eşyası hediye edilecekti. Returnee Supply Coupon için güncelleme yapıldı ve Returnee Supply Coupon oyuna resmi olarak eklendi. Peki, Returnee Supply Coupon nedir ve Returnee Supply Coupon ne işe yarar şimdi bunu açıklayalım.

Returnee Supply Coupon, aslında “Geri Dönüş Etkinliği” isimli bir etkinliğin ödülü. Hesabına 60 gün ve daha fazla süredir giriş yapmayan oyunculara “Geri Dönüş Etkinliği” kapsamında Returnee Supply Coupon eşyası hediye edilmektedir.

Returnee Supply Coupon, Letter (L) üzerinden oyunculara ulaştırılır. Eşyayı Letter (L) üzerinden kabul ediyor ve envanterimize (kutumuza) ekliyoruz. Moradon’da merdivenlerin üstünde bulunan [Honorable Noncommissioned Officer] Pulchino isimli NPC’yi ziyaret ediyoruz. Dikkat edin, NPC’ye Returnee Supply Coupon eşyasını vermeden önce envanterinizde (kutunuzda) en az üç tane boş yer olması gerekiyor. Her şeyi tamamladıktan sonra eşyamızı NPC’ye veriyoruz ve görevi tamamlıyoruz. Bunun ardından envanterimize (kutumuza) Knight’s Returnee Emblem ve Returnee’s Token eşyaları geliyor. 

Knight’s Returnee Emblem eşyası size yüzde 20 daha fazla deneyim puanı (%20 EXP), ekstra 300 ağırlık (300 Weight) ve her öldürdüğünüz oyuncu için ekstra iki ülke/ulus puanı (2 NP) veriyor. 

Returnee’s Token eşyası ise bir ay boyunca envanterinizde (kutunuzda) duruyor ve size iki imkan sunuyor. Birincisi; bir ay boyunca ücretsiz bir şekilde sınırsız stat ve skill sıfırlama şansı sunuyor. İkincisi; bir ay boyunca ücretsiz bir şekilde buff alabiliyor ve eşya kiralayabiliyorsunuz. 

Bir sonraki yazımızda Returnee’s Token eşyası ile ücretsiz olarak nasıl buff alınacağından bahsedeceğim. Şimdilik kendinize iyi bakın, iyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.