The Wolf Among Us 2 – Çıkış Tarihi

Telltale Games‘in iflasını açıklamasından ve kapatılmasından sonra elindeki mevcut oyun serilerinin geleceğinin ne olacağı, özellikle oyuncular tarafından oldukça sevilen The Wolf Among Us serisinin devamı çıkacak mı soruları oldukça fazla sorulmaya başlanmıştı.

The Wolf Among Us‘ı henüz oynamadıysanız sitemizde yer alan The Wolf Among Us incelemesi yazısına göz atabilirsiniz. Şimdi gelin, The Wolf Among Us 2 ile ilgili bildiğimiz her şeyi konuşalım.


The Wolf Among Us 2 duyurusu, The Game Awards isimli bir etkinlikle duyuruldu. Ayrıca The Wolf Among Us 2, Aralık 2019 tarihinde duyuruldu. Telltale Games’in haklarına sahip olduğu The Wolf Among Us 2‘yi AdHoc Studio isimli (şahsen ismini ilk kez duyduğum) bir oyun stüdyosu geliştirecek.


Öncelikle sizi The Wolf Among Us 2‘nin tanıtım videosuyla baş başa bırakayım;

Ardından da; The Wolf Among Us 2‘nin fragmanı ilk kez The Game Awards etkinliğinde izleyen topluluğun tepkilerine göz atın!
The Wolf Among Us 2 ne zaman çıkacak diye soruyorsanız, bunun için net bir tarih belirtilmediğini söylemeliyim. Oyun henüz Aralık 2019’da duyurulduğu için ben 2020 yılı boyunca The Wolf Among Us 2‘yi oynayabileceğimizi sanmıyorum. Bu yüzden The Wolf Among Us 2 çıkış tarihi konusunda kişisel tahminim ise 2021’in ilk yarısı.

Umarım The Wolf Among Us 2 yıllardır bekleyen oyuncuları tatmin edecek ve ayrıca Telltale Games‘in yeniden canlanmasına destek olacak bir oyun olur. Belirtmeden geçmeyelim, Telltale Games‘in oyunları oldukça büyük bir kitle tarafından beğenilmiş olsa da, korsan versiyonlar ve oyunu YouTube üzerinden takip eden oyuncular yüzünden satış rakamları konusunda beklentinin oldukça altında kalınmıştı. Özellikle The Walking Dead‘in üçüncü sezonu (A New Frontier) kullanıcılar tarafından eleştirilmişti ve satış rakamları da bununla birlikte iyice düşüşe geçmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.