The Walking Dead Tekrar Steam’de!

Telltale Games‘in ekonomik sorunlar yaşaması ve stüdyonun kapatılmasının ardından Telltale Games‘in geliştirmiş olduğu oyunların birçoğu Steam’den kaldırılmıştı. Daha doğrusu, oyunların birçoğu Steam’de satıştan kaldırılmıştı. Çünkü oyunların sayfalarına erişebiliyor, inceleme yayınlayabiliyor ve kütüphanenizden oyunları görebiliyordunuz.

Telltale Games‘in başka bir şirket tarafından satın alınmasının ardından öncelikle The Wolf Among Us 2‘nin geleceği haberi paylaşıldı, daha sonra da satıştan kaldırılan The Walking Dead: A Telltale Games Series oyun serisi tekrardan satılmaya başladı. Oyunun dört sezonu (Season One, Season Two, A New Frontier ve The Final Season), bir yan hikayesi (Michonne) ve bir ek paketi (400 Gün) tekrardan Steam mağazasında yer alıyor!

Oyunun ilk üç sezonu 39 TL’den satışa sunulsa da; final sezonu 32 TL’ye, mini hikaye Michonne 24 TL’ye ve birinci sezonun ek paketi 400 Gün ise 10 TL’ye satışta. Minecraft: Story Mode‘un ise Steam’de tekrar satışa sunulup sunulmayacağı ve eğer satışa sunulacaksa ne zaman sunulacağı konusunda hiçbir bilgi bulunmuyor. Fakat yine de Telltale Games‘in The Walking Dead serisinin yanı sıra The Wolf Among Us‘ı ve Batman‘i satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.