Knight Online: Bifrost Seven Deadly Sins Görevi

Merhaba, bugün Knight Online‘da yer alan Seven Deadly Sins isimli Bifrost görevinin nasıl yapıldığından bahsedeceğim. Eğer Bifrost‘a gitmeyi ve Bifrost‘un ne olduğunu bilmiyorsanız öncelikle Bifrost’a nasıl gidilir? sorusunu yanıtlayalım.


Bifrost‘a gitmek için belirli saatlerde Ronark Land (CZ) haritasının bowl bölgesinde (haritanın en ortası) ortaya çıkan Bifrost taşını kesmeniz gerekmektedir. Bifrost taşını hangi ırk daha önce keserse, o ırk Bifrost‘a girme şansı yakalıyor. Diğer ırk ise taş kesildikten sonra 30 dakika boyunca Bifrost‘a giremiyor. Ardından Bifrost her iki ırk için de erişilebilir hale geliyor. Bifrost haritasındaki yaratıkları keserek değerli taşlar elde edebilir ve onları kırdırarak, pazarda satarak kazanç elde edebilirsiniz.
Eğer Bifrost hakkındaki tüm bilgilere sahipseniz, rehber yazımıza başlayabiliriz. Knight Online Seven Deadly Sins görevi hakkında söylenecek pek fazla bir şey yok. Tıpkı Knight Online 7 Anahtar Görevi gibi, 7 tane NPC’yi ziyaret ettiğiniz ve soruları yanıtladığınız basit bir görev.
 
Göreve başladıktan sonra sırasıyla şu NPC’leri ziyaret etmeli ve doğru cevapları seçmelisiniz;
 
1- [Astetic of Modesty] Beriel isimli NPC’ye gidin. (Lich King) Pride yaratıklarının bölgesinde yer alıyor. Cevap ise; birinci seçenek.
 
2- [Astetic of Moderation] Ragel isimli NPC’ye gidin. Gluttony yaratıklarının bölgesinde yer alıyor. Cevap ise; birinci seçenek.
 
3- [Astetic of Patience] Barael isimli NPC’ye gidin. Wrath yaratıklarının bölgesinde (girişte) yer alıyor. Cevap ise; birinci seçenek.
 
4- [Astetic of Diligence] Tron isimli NPC’ye gidin. Sloth yaratıklarının bölgesinde yer alıyor. Cevap ise; birinci seçenek.
 
5- [Astetic of Purity] Remi isimli NPC’ye gidin. Lust yaratıklarının bölgesinde (girişte) yer alıyor. Cevap ise; birinci seçenek.
 
6- [Astetic of Kidness] Lapiel isimli NPC’ye gidin. Envy yaratıklarının bölgesinde (girişte) yer alıyor. Cevap ise; birinci seçenek.
 
7- [Astetic of Charity] Miel isimli NPC’ye gidin. Greed yaratıklarının bölgesinde (girişte) yer alıyor. Cevap ise; birinci seçenek.
 
Ardından görevi tamamlayacaksınız ve toplamda 100 milyon (100.000.000) deneyim puanı kazanacaksınız. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.