Pine Gap – 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Amerika Birleşik Devletleri ile Avustralya’nın ortak olarak kullandıkları, Alice Springs’de yer alan bir istihbarat merkezinde geçen Pine Gap, ilk sezonu izleyicilerin gözüne girmeyi başarmıştı. Fakat çoğu kişinin aklında kalan soru ise “Pine Gap ikinci sezon çıkacak mı?” oldu. 

Pine Gap ikinci sezon onayı aldı mı sorusunun cevabını bulmak için birkaç yeri ziyaret ettim. Pine Gap‘in ilk sezonunu oldukça beğendim ve ikinci sezonunun da kesinlikle gelmesini düşünenlerden birisiyim. Fakat Pine Gap ikinci sezon ne zaman çıkacak diye birkaç araştırma yaptığımda hayal kırıklığına uğradım.


Pine Gap ikinci sezon için yaptığım birkaç arama sonrasında Pine Gap ikinci sezon onayı alamadığını gördüm. Buna göre Pine Gap ikinci sezonu çıkmayacak. 

İlk bölümü 14 Ekim’de ve son bölümü 11 Kasım’da yayınlanan Pine Gap, altı bölümden oluşan tek bir sezona sahip. Bölümlerinin her biri ortalama 50 dakika olan Pine Gap, ABD ile Avustralya’nın ortak istihbarat tesisi Pine Gap‘i ve burada çalışan hem Amerikalı hem de Avustralyalı görevlilerin kendi ülkelerinin çıkarlarını korumak için ortaya koydukları mücadeleyi anlatıyor. Pine Gap‘in IMDb sayfasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve Pine Gap IMDb sayfasına ulaşabilirsiniz. Pine Gap, yaklaşık 3 bin kişinin oylarıyla 10 üzerinden 7,2 puan almış durumda.


IMDb | Pine Gap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.