Cities: Skylines – Snowfall İncelemesi

Merhaba, bugün Cities: Skylines isimli oyunun ek paketi olan Snowfall DLC‘sine göz atacağız. Cities: Skylines – Snowfall, şehrinize temel olarak kış mevsimini getiren ve kış temasını işleyen bir ek paket. 

Cities: Skylines Snowfall nedir diye soracak olursanız kısaca özetleyeyim. Aslında Snowfall DLC‘si pek fazla bir şey içermiyor. Sadece şehrinize mevsim olarak kışı ekliyor. Bununla birlikte ulaşım konusunda birkaç basit, temel değişiklikler geliyor. Ayrıca kar yağışı nedeniyle kapanan yollar ile uğraşmanız ve bu yolları düzende tutmak (karları temizlemek) için biraz çaba sarf etmek gerekiyor. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Yol bakımını sağlaması için yeni işçiler bulmanız ve bunların bu işleri halletmesini sağlamanız gerekiyor. Ayrıca Snowfall ek paketinde insanlar daha fazla elektriğe ihtiyaç duyuyor. Çünkü ısınmak istiyorlar! Bu yüzden hem elektrik üretiminizi artırmanız gerekiyor, hem de ekstra masrafa girerek, kasanın ağzını açarak her eve sıcak su sağlamanız gerekiyor! 

Cities: Skylines – Snowfall ek paketini satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Steam satın alma sayfasına gidebilirsiniz. Kişisel olarak Snowfall‘ın pek fazla başarılı bir ek paket olduğunu düşünmüyorum. Yine de almayı düşünenler için şu an Snowfall DLC‘sinin ücreti 21 TL. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir