Quest Run İncelemesi

Merhaba, bugün Quest Run inceleme yazısıyla karşınızdayım!

Quest Run, seviye ve tur tabanlı, bağımsız bir aksiyon oyunu. 18 Nisan 2014 yılında çıkışını yapan Quest Run, pek de popüler bir oyun sayılmaz. Çünkü, neredeyse oynayanların çoğu oyundan rahatsız, hatta keyif almamış da diyebiliriz. Steam’de yer alan 86 incelemenin yaklaşık yüzde 70’i olumsuz yorum yapmış, yani oyunu beğenmediğini belirtmiş.

Steam başarımlarına sahip olan fakat Steam koleksiyon kartlarına sahip olmayan Quest Run, sadece İngilizce dilini destekliyor. Evet, Quest Run Türkçe dil desteğine sahip değil. Oyun boyunca Türkçe’ye ihtiyaç duyacak mıyım diye soruyorsanız da, genele bakılırsa çeviriye ihtiyacı olan bir oyun değil. 


Zamanında çoğumuzun oynadığı veya en azından adını bildiği DragonFable gibi seviye ve tur tabanlı olan Quest Run, sırasıyla seviyeleri geçtiğiniz, rakiplerinizi tur bazlı olarak öldürmeye çalıştığınız bir oyun.

Ben de oyunu pek beğenmediğimi söylemeliyim. Yine de, normal zamanlarda 6,20 TL’ye satılan Quest Run‘ı indirim günlerinde 1,24 TL’ye satın almanız mümkün. Bu fiyatıyla Quest Run, biraz olsun şans verilmesi gereken bir oyun gibi görünüyor. Şimdiden iyi oyunlar!


Steam | Quest Run

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir