Jotun: Valhalla Edition Ücretsiz Oldu!

Epic Store ve Steam yarışı gittikçe kızışmaya devam ediyor. Epic Store ilgiyi kendi üzerine çekmek ve kullanıcıları Epic Store kullanmaya teşvik etmek için hamle üstüne hamle yapıyor. Yarışın bugünkü konusu ise Jotun: Valhalla Edition isimli bağımsız macera oyunu. 

Steam‘de oldukça popüler olan ve 1000’in üzerinde kullanıcı incelemesine sahip olan Jotun: Valhalla Edition, Epic Store üzerinden ücretsiz olarak satılmaya başladı! 29 Eylül 2015’de çıkışını yapan ve Steam’de 25 TL’den satışa sunulan Jotun: Valhalla Edition, Epic Store‘dan 5-12 Aralık tarihleri arasında ücretsiz olarak alınabilir durumda. 

Jotun: Valhalla Edition, kısaca İskandinav mitolojisinde geçen, grafikleri tamamen elle çizilmiş bir aksiyon ve keşif oyunu. Jotun: Valhalla Edition‘ı Epic Store hesabınıza eklemek için ise aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

Epic Store‘a giriş yapın.
– Aramaya “Jotun: Valhalla Edition” yazın.
– “Hesaba ekle” butonuna tıklayın.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Jotun: Valhalla Edition ücretsiz olarak hesabınıza eklenmiş olacak. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak Jotun: Valhalla Edition hakkında daha fazla bilgiye erişebilir; oyunun Steam ve Epic Store mağazalarındaki sayfalarına ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.