Adgager Nedir?

Merhaba, bugün anket doldurarak para kazanma için kullanılan Adgager isimli site ve mobil uygulamadan bahsedeceğim.

Adgager, İTÜ Çekirdek girişimcilerinin üretmiş olduğu; anket doldurarak, daha doğrusu size sorular soruları kendi fikrinize göre yanıtlayarak kazanç elde edebileceğiniz oldukça popüler bir uygulama! Markalar, reklamcılar ve tüketicileri (tüketicilere uygulamada Gager deniliyor) bir araya getiren Adgager, size sorduğu basit fakat etkili sorularla hem markalara yol gösterirken, hem de reklamcıların neyi doğru yapması gerektiğini de gösteriyor. Örneğin; bir reklamda kimin oynamasını isteyeceğinizi soran Adgager, reklamların tatmin seviyesini yükseltmek amacıyla markalar için sizlerden bilgi topluyor. Veya başka bir soruda ise günlük su tüketiminizin ne kadar olduğunu soruyor, buna göre yetkili makamlara ve STK’lara uygun bilgiyi topluyor; kamu spotu veya diğer reklamlar için tüketiciyi daha iyi bilinçlendirmeye katkıda bulunuyor.


Adgager, kazandığınız parayı size ilk etapta “TL” olarak vermiyor. Öncelikle “GAG” kazanıyorsunuz. Ardından bu GAG puanlarını TL’ye çevirip, banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Şu an için güncel olarak 1 GAG, 5 TL’ye eşit durumda. Yani bu demek oluyor ki, para çekme alt limiti 50 TL olan Adgager‘dan paranızı çekebilmek için toplamda 10 GAG toplamanız gerekiyor.

Her şey bununla da sınırlı değil. Adgager size hem anket sunup para kazandırırken, bunların yanında etkinlikler sayesinde de ödüller kazanmanızı sağlıyor. Örneğin 1 GAG karşılığında bir çekilişe katılabilir ve yılbaşında verilecek olan 100 TL ile 500 TL’lik uçuk kodunu kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz! Bunun yanında da yine 1 GAG karşılığında çeşitli sitelerden (direkt olarak) indirim kodları alabilirsiniz.

Para kazandıran mobil uygulamalar veya para kazandıran anket uygulamaları arıyorsanız Adgager tam size göre!
Adgager‘a üye olmak için bu linke tıklayabilir veya aşağıdaki bağlantı üzerinden Adgager‘a ulaşabilirsiniz. Bol kazançlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.