Tea Party Simulator 2015 İncelemesi

Merhaba, bugün Tea Party Simulator 2015 isimli bağımsız oyundan bahsedeceğim. 

Tea Party Simulator 2015 hakkında kısaca bir bilgi vermek gerekirse; 23 Nisan 2015’de çıkışını yapan Tea Party Simulator 2015, standart bir simülasyon oyunundan ötede. Bir karakterin elini yönettiğiniz bu oyunda, bulunduğunuz alandaki eşyaları oldukça düzenli ve insancıl bir şekilde sizden istenilen yere koymanız gerekiyor. Evet, oyunda bir akış ve görev sistemi bulunuyor. A, W, E, R ve SPACE tuşlarıyla parmakları kontrol ederken; aynı zamanda sol fare ve sağ fare butonlarıyla da elimizin diğer fonksiyonlarını kontrol ediyoruz.


Tea Party Simulator 2015, klavyeden ilk oynanışta biraz zor gibi görünse de, kısa sürede rahatlıkla kavrayabileceğiniz bir oyun. Steam’de yayınlanan Tea Party Simulator 2015, Steam başarımlarına ve Steam koleksiyon kartlarına da sahip. Fakat maalesef Tea Party Simulator 2015 Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Yine de bunun çok büyük bir eksiklik olduğunu söyleyemem, çünkü oyunda sizi hunharca aşağılayan bir ayı ve görev listenizdeki nesneler hariç çok ağır ve zorlayıcı şekilde dil bilmeniz gerekmiyor.

Ayrıca Tea Party Simulator 2015 VR konusunda da bir adım öne çıkmış durumda. Eğer Oculus Rift‘e sahipseniz, Oculus Rift ile Tea Party Simulator 2015 oynayabilirsiniz!

Tea Party Simulator 2015 sistem gereksinimleri konusunda ise minimum ayarlar şöyle listelenmiş; Windows XP, 2.0 GHz işlemci, 2 GB RAM, GeForce 7800GT ve üstü, DirectX 9.0 ve 750 MB kullanılabilir alan.

Tea Party Simulator 2015 hakkında kendi düşüncelerimden bahsetmek gerekirse; Tea Party Simulator 2015 gibi oyunlar beni oldukça hızlı bir şekilde sinirlendirdiği için pek tercih ettiğim söylenemez. Fakat oynarken keyif aldığımı söyleyebilirim. Ortalığı dağıtabilmek, her nesneyle etkileşimde olabilmek ve istenildiğinde, kendinizi zorladığınızda çoğu nesneyi taşımayı rahatlıkla başarabilmek eğlenceli olabiliyor.

Tea Party Simulator 2015 incelemesi yazısının sonuna geldik! Eğer oyunu satın almak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve normalde 18 TL’ye satılan Tea Party Simulator 2015 oyununu 3 Aralık tarihine kadar 4.50 TL’den satın alabilirsiniz. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.