Steam Sonbahar İndirimleri Geliyor!

Özellikle ülkemizde doların hızlı bir şekilde yükselmesi ve oyunlardan da KDV alınmaya başlanmasının ardından oyun fiyatları oldukça artmaya başladı. Bu yüzden oyuncuların büyük bir çoğunluğu normal zamanlarda oyunları satın almak yerine indirim günlerini bekliyor! Steam sonbahar indirimleri ise onlardan bir tanesi! Peki, Steam sonbahar indirimleri ne zaman başlayacak? Gelin bu soruyu yanıtlayalım.

Steam sonbahar indirimleri ne zaman diye soruyorsanız veya Steam sonbahar indirimleri başladı mı diye merak ediyorsanız; Steam sonbahar indirimleri 26 Kasım 21:00’da başladı! Çoğu kişi Steam’de Black Friday indirimleri beklerken, Steam sonbahar indirimi başlamış oldu!

Steam sonbahar indirimi hakkında bir bilgiyi daha paylaşmam gerekiyor. Steam sonbahar indirimleri ne zaman bitecek diye soranlar için; indirim 3 Aralık 21:00’da bitiyor! Birçok oyundaki indirimler sayesinde fiyatlar oldukça cazip bir seviyeye gelmiş durumda. 

İstek listenizi hazırlayın ve Steam Sonbahar İndirimi süresince oyunlarınızı indirimli fiyatlarından satın alın! İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.