OMON Simulator İncelemesi

Merhaba, bugün OMON Simulator isimli bağımsız simülasyon oyunundan bahsedeceğim. OMON Simulator hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; OMON Simulator, 18 Ekim 2019’da çıkışını yaptı. Bağımsız bir oyun olmasının yanında hem simülasyon, hem aksiyon, hem de şiddeti içinde barındırıyor. OMON Simulator Türkçe dahil olmak üzere 29 dile sahip, fakat Türkçe dil desteği şu an düzgün çalışmıyor.

OMON Simulator incelemesi yapılacak bir oyun mu, pek bilmiyorum fakat yine de uygun fiyatı yüzünden denemek istedim. Normalde 2,10 TL’ye satılan OMON Simulator, bugün indirim dolayısıyla 1,26 TL’ye satılıyor.

OMON Simulator hakkında kişisel yorumlarımdan bahsetmem gerekirse, oyun biraz sıkıcı. Her adımınızda bir başarım veriyor ve bu biraz can sıkıcı, çünkü rahatsız ediyor. Yapmanız gereken pek fazla bir şey de yok oyunda. OMON Simulator hikayesi veya bir amacı olmayan bir oyun. Oyunda polis oluyor ve bir eylemi dağıtmaya çalışıyoruz. İnsanları jop ile dövebilir, tekmeleyebilir, yumruklayabilir, üzerilerine işeyebilir, bir yerlerime şişe sokabilir ve destek polis çağırabiliriz. Oyuna başladığınızda sol tarafta verilen görevleri tamamlıyorsunuz, fakat görevlerin ilerlemesinin olmaması büyük bir eksiklik.

OMON Simulator‘ü fiyatına göre değerlendirirsem, eğer Steam koleksiyon kartları da eklenirse fiyatına değecek bir oyun olabilir. Fakat şu an için 2,10 TL fiyatına bile değmeyecek, komik fakat komik olduğundan daha fazla can sıkan bir oyun. Pek fazla önermiyorum, yine de denemek isterseniz oldukça uygun fiyatı sayesinde oyunu satın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak OMON Simulator Steam mağazasına ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir