Daily Run İncelemesi

Merhaba, bugün Daily Run incelemesi ile karşınızdayım! Daily Run, 16 Ekim 2017’de çıkışını yapan bağımsız bir basit eğlence oyunu. Ayrıca platform oyunu da diyebiliriz diye düşünüyorum. 


Daily Run, 24 seviyeye ve 5000 başarıma sahip küçük ve ucuz bir oyun. Basit kontrolleri ve kolay oynanışıyla oldukça cazip olan Daily Run, uygun fiyatıyla da oyuncuları etkilemeyi başarıyor. Oyun, Steam’de 2.10 TL fiyat etiketiyle satışta.

Daily Run hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse, standart platform oyunlarında yaptığınız gibi belirli bölümleri geçmeye çalışıyor ve oyunda ilerliyoruz. Oyunda küçük bir detay bulunuyor. Eğer karakterinizin gözleri var ama ağzı yoksa, oynadığınız seviye kolay ve oyundaki bloklar (veya sivri uçlu demirler) size zarar veremiyor. Eğer karakterinizin gözleri yok ama ağzı varsa, oynadığınız seviye zor ve oyundaki bloklar size zarar verebiliyor demektir. Bu yüzden her seviyenin başında biraz dikkatli olmanız gerekiyor.


Daily Run Türkçe dil desteğine sahip değil, zaten oyunun içerisinde Türkçe’ye pek fazla ihtiyaç duyacağınız bir yer bulunmuyor. 

Daily Run hakkında her şey bu kadar! Oyunu satın almak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir ve Daily Run Steam sayfasına gidebilirsiniz. Oyunu oldukça uygun fiyatına rağmen önermiyorum. Yine de oynamayı tercih edecekseniz şimdiden iyi oyunlar!


Daily Run | Steam Store

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.