Cities: Skylines – Mass Transit İncelemesi

Merhaba, bugün Cities: Skylines isimli oyunda ek paket olarak satılan Mass Transit isimli paketten bahsedeceğiz. Mass Transit ek paketi; monoray, teleferik, zeplin ve feribot içeriyor. Ayrıca yeni aktarma alanları ile birlikte toplu taşımayı daha verimli ve kullanılabilir hale getirebiliyorsunuz. Yani; otobüs, monoray ve metroyu tek bir durakta birleştirebiliyor ve ortak bir aktarma durağı yaratabiliyorsunuz. Böylece, örneğin otobüs ile yapacağı yolculuğu tamamlayan ve gideceği yere ulaşmak için metroya ulaşması gereken kişiler metroya yürümüyor, direkt olarak aktarma durağında iniyor ve metroya saniyeler içerisinde ulaşıyor. Böylece hem şehrinizdeki toplu taşımayı oldukça çok fonksiyonlu hale getiriyor, hem de araç ve yaya trafiğini gözle görülür şekilde azaltıyorsunuz.
Cities: Skylines – Mass Transit ek paketi genel olarak; Cities Skylines monorayCities Skylines teleferikCities Skylines zeplinCities Skylines feribot ve Cities Skylines aktarma noktaları gibi ögeleri içeriyor.

Ayrıca Mass Transit ek paketi size daha yukarıda saydığım şeyleri sunmuyor, ekstradan birkaç eşsiz bina, yeni şehir politikaları ve yeni başarımlar da sunuyor. Böylece oyun zevkiniz oldukça yüksek bir seviyeye ulaşıyor.

18 Mayıs 2017’de Cities: Skylines oyunu için çıkartılan Mass Transit ek paketi, şu an için Steam’de 21 TL’ye satışta. Cities: Skylines – Mass Transit ek paketini satın almak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Steam mağazasına ulaşabilirsiniz! İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir