Blonde Driver İncelemesi

Merhaba, bugün Blonde Driver incelemesi ile karşınızdayım! Blonde Driver, temel olarak bir mobil oyun denilebilir. Bağımsız yarış oyunu kategorisinde geçse de, yarış oyunu demek oldukça yanlış olur. Çünkü Blonde Driver araba yarışı değil, araba park etme oyunu.

Oyuna ilk girdiğinizde gözünüze oldukça fazlaca çarpan mobil platform tasarımı nedeniyle bir mobil oyun oynuyor hissine kapılabilirsiniz. 10 Nisan 2018’de çıkışını yapan ve Steam’de yalnızca 62 incelemeye sahip olan Blonde Driver, şu an için Steam’de 2,10 TL fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda.

Fiyatına ve oyunun içeriğine bakılırsa aslında böylesi bir oyun için 2 TL hiçbir şey diyebilirim. Çünkü Blonde Driver size neredeyse 40’ı geçik bölümüyle zor bir oyun deneyimi sunmanın yanında; hem arabanızı kendinize göre özelleştirebildiğiniz, hem de arabanıza performans iyileştirmeleri yapabildiğiniz bir oynanış sunuyor. Ayrıca Blonde Driver‘da yeni arabalar satın almak da mümkün.

Blonde Driver Türkçe dil desteğine sahip değil fakat bu kesinlikle bir eksi değil, çünkü oyunda dil gerektiren hiçbir öge bulunmuyor. Bunların yanında oyun Steam başarımlarına sahip, Steam koleksiyon kartları ise maalesef oyunda yer almıyor.

Blonde Driver sistem gereksinimleri ise dert edilecek seviyede değil, çünkü neredeyse her bilgisayarda rahatlıkla oynanılabilecek bir oyun. Blonde Driver kontrolleri ise oldukça basit; C ile kamerayı değiştirin, Space ile el frenini kullanın, H ile kornaya basın, W ile ileriye gidin, S ile fren yapın, A ve D ile sol ve sağ yapın, R ile vitesi tersine çevirin ve ESC ile oyunu durdurun.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Blonde Driver‘ın Steam mağazasına erişebilirsiniz. Oyunu bu fiyat etiketine rağmen önermiyorum. Fakat yine de oynamayı tercih edenler olursa iyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.