Steam Black Friday İndirimleri Geliyor!

Her sene tüm dünyada merakla beklenen Black Friday‘in tarihi bu yıl da oldukça yaklaştı. Bizim için Black Friday, yani Kara Cuma biraz erken başladı diyebiliriz. Türkiye’deki alışveriş siteleri, teknoloji marketleri ve giyim şirketleri neredeyse bir hafta önceden Black Friday‘i başlattı! 

Türkiye’de genellikle “Kara Cuma” isminin olumsuz görünmesi nedeniyle “Harika Cuma” veya “Süper Cuma” ismiyle anılan ve kutlanan Black Friday, Steam‘de de başlamak üzere! Steam Black Friday tarihi ise oldukça yakın bir tarih!

Steam Kara Cuma indirimleri, Türkiye’deki şirketler gibi 22 Kasım yerine 29 Kasım gününde, yani gerçek tarihinde başlayacak gibi görünüyor. Fakat yine de diğer kaynaklara pek fazla inanmamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü Steam indirimleri konusunda şirket oldukça temkinli davranıyor ve ani indirimler de yapabiliyor. Şu an konuşulan ve “sızdırıldı” başlığıyla yayınlanan içeriklere inanmak yerine, net tarih olan 29 Kasım Cuma gününü ve saat 20 veya 21’i beklemeniz oldukça mantıklı olacaktır.

Steam Black Friday indirimleri ne zaman başlayacak sorusuna umarım yanıt verebilmişimdir. Eğer yeni bir gelişme olur, Steam Black Friday indirimleri tarihi belirli olursa bir yeni yazı daha yayınlayacağım. Bu yazıyı kaçırmamak için beni Twitter hesabımdan takip edebilir ve yazılara anında ulaşabilirsiniz!

Ayrıca Kara Cuma hakkında bilginiz yoksa ve ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız; Black Friday Nedir? isimli yazımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.