The Way of Life İncelemesi

Merhaba, bugün The Way of Life isimli (kısmen) ücretsiz bağımsız yapımdan bahsedeceğim.

The Way of Life veya Steam’deki ismiyle The Way of Life Free Edition, İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Almanca ve Rusça dillerini destekliyor. The Way of Life Türkçe dil desteği olmaması oyuncu için bir dezavantaj sayılabilir, çünkü oyunda oldukça fazla yazı olduğunu söyleyebilirim.

Yürüme simülatörü de diyebileceğimiz The Way of Life, hayattaki evreleri anlatıyor. The Way of Life hikayesi de bu konu üzerinden gidiyor. Başlangıçta birden çok kapının olduğu bir odada kendimizi buluyoruz ve teker teker her konuyu, hayatımızın her dönemini yaşıyoruz. 

Herkese hitap edebilecek bir oyun olan The Way of Life, ortalama grafiklere sahip. Fakat grafiklerin bazen göz yorucu olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oyun ücretsiz, bu büyük bir avantaj. Ayrıca The Way of Life sistem gereksinimleri ise oldukça düşük, neredeyse her bilgisayarda rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun. The Way of Life kolay bir oyun, sizi yormuyor veya zorlamıyor. Oyun oldukça kısa, tamamen bitirmedim fakat 60 dakikadan uzun sürmeyeceğini düşünüyorum. The Way of Life müzikleri ise oldukça rahatlatıcı, başınızı ağrıtmıyor, aksine sizi rahatlatıyor ve sakinleştiriyor. Oyunda hiçbir bug/hata yok (benim gördüğüm kadarıyla) ve bu, ücretsiz bir oyun için oldukça büyük bir avantaj. Ayrıca The Way of Life hikaye temalı bir oyun olduğu için tek kişilik, arkadaşlarınızla ortaklaşa oynamanız mümkün değil.

Genel olarak çerezlik sayılabilecek bu oyunu tavsiye ediyorum. The Way of Life hakkında Steam’de oldukça olumlu yorumlar mevcut. Hatta Steam incelemeleri de “çoğunlukla olumlu” olarak yerini almış. The Way of Life incelemesi için yazacak bir şey kalmadı. Sıra artık sizde, bu keyifli ama kısa oyunu oynayıp, içinizi ısıtmasını sağlamak. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak The Way of Life‘ı Steam’den indirebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.