The Search İncelemesi

Merhaba! Bugün The Search isimli bağımsız point-and-click oyundan bahsedeceğim.

En başta dil ve sistem gereksinimleri konularından bahsedelim. The Search Türkçe dil desteğine sahip olmayan bir oyun. The Search, İngilizce, Rusça, Fransızca ve Almanca dillerini sunuyor oyuncuya.

The Search sistem gereksinimleri konusunda ise rahat bir oyun. Sadece 4 GB RAM istiyor olması dikkat çekici, bu gereksinim dışında işlemci ve ekran kartı olarak sizi asla yormayacaktır. The Search hakkında genel olarak konuşmak gerekirse; The Search gerçekten kısa bir oyun. Yaklaşık 60-65 dakikada oyunu bitirmeniz mümkün. The Search‘ün atmosferi oldukça hoş. The Search bulmacaları ise -bana göre- ortalama zorlukta. Oyun sizi aşırı bir şekilde zorlamıyor; aynı zamanda da çok kolay bir oynanış sunmuyor. 

The Search‘e yürüme simülatörü derseniz yanılmış olmazsınız. Atmosferi, kısmen keyifli oynanışı, ortalama zorluktaki bulmacaları, fiyatına göre oldukça çekici yapıyor The Search‘ü. Steam’den 8 TL’ye, hatta indirim günlerinde 2 TL’ye de satın alabileceğiniz bir oyun. The Search incelemesi bu kadar! Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oyunun Steam mağazası sayfasına ulaşabilirsiniz. Oyunu öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.