Steelseries Rival 105 İncelemesi

Merhaba! Bugün kullanmış olduğum bir diğer ekipman olan Steelseries Rival 105 isimli fareden bahsedeceğim.

Steelseries Rival 105, RGB aydınlatmaya sahip bir fare. Ayrıca Steelseries‘in yardımcı programı Steelseries Engine 3‘ü de destekliyor. Yani, Steelseries Rival 105 macro tuşları ve Steelseries Rival 105 renk ayarı buradan yapılmaktadır. Farenin sol tarafında bulunan iki ekstra tuşu macro/makro için kullanabilir ve çoğu oyunda işinizi kolaylaştırabilirsiniz!

Sol, sağ, tekerlek, DPI ayar tuşu ve soldaki iki ekstra tuşuyla Steelseries Rival 105 toplamda 6 adet programlanabilir tuşa sahip. Ayrıca Omron Switch özelliği ile birlikte ortalama 20 milyon tıklama ömrüne sahip Rival 105.

Boyutu ve ağırlığı konusunda hiç ağır değil, sadece 80 gram ve avucunuza rahatlıkla sığıyor. Ayrıca Steelseries Rival 105‘in diğer özelliklerinden bahsetmek gerekirse; 4000 DCPI ve 140 IPS özelliğine sahip.

Steelseries Rival 105 incelemesi şimdilik bu kadar. Yakın zamanda Steelseries Rival 105 Türkçe inceleme videosu da yayınlayacağımı belirtiyor ve sizi Rival 105 satın alma bağlantılarıyla baş başa bırakıyorum. Fareyi kesinlikle öneriyorum, hem performans hem de fiyat olarak oldukça uygun ve mantıklı bir tercih.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.