Seal Exchange Voucher Nedir?

Seal Exchange Voucher veya Medium Level Seal Exchange eşyaları nedir, ne işe yarar diye soran Knight Online oyuncuları için bir rehber hazırladım.
 
Seal Exchange Voucher nedir diye soranlar için kısaca bahsedelim.


(Not: Bu yazıda Knight Cash yerine NPoints ismi kullanılmıştır.)

Seal Exchange Voucher, mühürlenmiş eşyalarınızı açmanıza yarayan bir eşyadır. Mühürlenmiş eşyalara en basit Krowaz eşyaları örneğini verebilirim.


Seal Exchange Voucher kaç cash? Mühürlenmiş eşyalarınızı açmak için gereken miktar eşyanın değerine göre değişiyor. Bu yüzden Seal Exchange Voucher ve Medium Level Seal Exchange olmak üzere iki adet eşya yer alıyor. Bu eşyaların birincisi (Seal Exchange Voucher) içinde 10 tane Sealed Item bulundurmaktadır. İkincisi ise (Medium Level Seal Exchange) içinde 50 tane Sealed Item bulunmaktadır. Seal Exchange Voucher eşyası Power Up Store üzerinden 79 NPoints, Medium Level Seal Exchange eşyası ise Power Up Store üzerinden 379 NPoints’e satın alınabilir.


Seal Exchange Voucher nasıl kırdırılır? Medium Level Seal Exchange nasıl kırdırılır? Seal Exchange Voucher eşyasını kırdırmak için öncelikle Moradon haritasında yer alan [Vendor] Kaira isimli NPC’yi ziyaret etmelisiniz. Ardından Seal Exchange Coupon seçeneğini seçip, 10 veya 50 adet seçeneklerinden birini seçmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında da karşınıza gelen ekranı onaylayın ve envanterinize (kutunuza, çantanıza) Sealed Item eşyası gelsin.

Seal Exchange Voucher nasıl kullanılır?Sealed Item eşyasını aldıktan sonra herhangi bir bankaya gidip “Seal / Cancel” seçeneğine tıklayın. Ardından açılan bölüme; mührünü kırmak istediğiniz (açmak istediğiniz) eşyayı, istenilen Sealed Item miktarıyla birlikte koyun. Item (eşya) kilit şifrenizi yazın ve Confirm’e basın. Eğer işlemi doğru yaptıysanız sarı bir ışık yanacak ve eşyanız kullanılmamış gibi olacak.


Seal Exchange Voucher ne işe yarar?


Seal Exchange Voucher yukarıda da bahsettiğim gibi mühürlü eşyalarınızı, yani Krowaz ve old takılar gibi eşyaları, açmanıza yarayan, daha doğrusu pazarda ve takasta kullanılabilir hale getiren bir eşyadır. 


Knight Online Seal Exchange Voucher hakkındaki rehber yazımız buraya kadar. Merak ettiğiniz bir şey veya bu yazıda yanıtını bulamadığınız bir sorunuz olursa yorum yazarak bana gün boyu ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.