missed messages İncelemesi

Merhaba, uzun bir aradan sonra yeni bir bağımsız oyun incelemesi ile karşınızdayım. Bu sefer inceleyeceğimiz oyunun ismi missed messagesmissed messages, 20 Mayıs 2019’da çıkışını yapan, ücretsiz, roman temalı, kısa bir oyun. 

Gerçek hikayeden esinlenilerek yapılan missed messages, size kısa süre içerisinde keyifli bir oyun deneyimi yaşatıyor. Hem ücretsiz olması, hem kısa olması, hem de içinde biraz gizem olması oyunu keyifli kılmayı başarıyor.

missed messages oyununda 4 son mevcut. Bu dört sonun her birini 15-20 dakikalık sürelerde oynayabilmeniz mümkün. Ayrıca missed messagesWindows, Mac ve Linux platformlarına da sunulmuş durumda.

missed messages hikayesi bakımından oldukça dolu bir oyun. İki kez oynadım ve iki ayrı son gördüm. Oyun çok kısa olduğu için sonlardan, oyunun içinden pek fazla bahsetmek istemiyorum; fakat sizin için biraz özetleyebilirim. Yanlış anlamadıysam bir yurt odasında kalıyoruz ve bir de oda arkadaşımız var. Karakterimizin odasından ve söylediklerinden eşcinsel bir karakter olduğunu, hikayenin de buna bağlı olarak gideceğini anlayabiliyoruz. Yan odamızda da pek fazla iletişimde olmadığımız fakat konuşmaktan keyif aldığımız (ya da bana göre öyle) bir kız arkadaşımız (gerçekten, arkadaş) var. Hikayenin başında yapacağınız çok basit seçimlerle kime nasıl davranacağınızı, nerede olacağınızı, nereye gideceğinizi veya gitmeyeceğinizi, kısaca tüm hikayenin akışını belirleyeceksiniz. Daha fazla sürprizini ve tadını kaçırmadan missed messages incelemesi hakkında yazacaklarımı kendime saklayayım. missed messages oyununu oynadıktan sonra missed messages hakkında düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz! Ayrıca aşağıdaki bağlantıya tıklayarak missed messages Steam mağazası sayfasına gidebilir ve oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz! İyi oyunlar!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.