Foosball: World Tour İncelemesi

Foosball World Tour, incelemesi yazılacak bir oyun mu bilmiyorum fakat yine de sizlerle deneyimlerimi paylaşmak istedim.

11 Aralık 2015’de çıkışını yapan Foosball World Tour, tek, eşli ve çok oyunculu seçenekleriyle size çevrimiçi langırt deneyimi yaşatmaya çalışıyor. Fakat ne kadar başarılı oluyor (veya olmuş), orasına da oynadıktan sonra siz karar verin. Benim yıllardır kütüphanemde duran, tahminen 10 dakikalık küçücük bir fırsat verdiğim bağımsız oyunlardan bir tanesi Foosball World Tour

Foosball World Tour incelemesi için veya Foosball World Tour hakkında yazacak pek fazla şey yok. Foosball World Tour, standart bir langırt oyunu. Dünya turuna çıkabiliyor, arkadaşlarınızla veya herhangi bir oyuncuyla direkt olarak oynayabiliyor ve son olarak hızlıca bir maç yapabiliyorsunuz. 

Foosball World Tour kontrolleri konusunda biraz zayıf kaldığını, açıkçası beni tatmin etmediğini söylemeliyim. Oyunu oynarken biraz sinirlenebilir, belki de oyundan soğuyabilirsiniz. Zaten bu tarz oyunları masaya temas etmeden, ellerinizi kullanmadan, sadece fare ile oynamaya çalışmak da biraz garip kaçıyor, kaçacaktır.

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Foosball World Tour isimli oyunun Steam mağazası sayfasına ulaşabilirsiniz. Kontrolleri nedeniyle pek önermesem de, denemek isteyenlere şimdiden iyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.