Blast-off İncelemesi

Merhaba, bugün Blast-off isimli bağımsız aksiyon oyundan bahsedeceğiz.

22 Ocak 2018’de çıkışını yapan Blast-off, uzay temalı bir aksiyon oyunu. Oyun neredeyse hiç popüler sayılmasa da, oynanış konusunda arcade sevenleri mutlu edecektir.
Blast-off incelemesi için fazla bir şey yazılacak bir oyun değil. Blast-off hakkında pek fazla bilgiye de sahip değilim, çünkü ne tarz olarak ne de oynanış olarak hoşuma gitmeyen bir oyun. Neden diye soracak olursanız, Blast-off oynanış konusunda biraz benim hoşlanmadığım tarzda bir oyun.

Kısaca Blast-off hakkında bilgi vermem gerekirse, bir uzay aracıyız ve bulunan bölümlerde gerek hızlandırıcılarla, gerek düşmanları öldürdükten sonra oluşan patlamayla güçlenip, hızlanıp, en yukarıya, yani zirveye, bizden istenilen yere çıkmaya çalışıyoruz. Jumper, runner ve shmup (shoot ’em up) temasıyla birlikte Blast-off size (eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız) pek fazla olmasa da ortalama düzeyde tatmin olma şansı verecektir. 

Oldukça uygun fiyatıyla, 2.10 TL fiyatıyla Blast-off oyununu Steam’den satın alabilirsiniz. Steam başarımlarına ve Steam koleksiyon kartlarına da sahip olan Blast-off‘u satın almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyun Steam mağazasına gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.