Bandicam Nedir?

Çoğu kişi bilgisayarda nasıl video kaydederim veya oyun videosu nasıl çekilir sorularını oldukça sormakta. Ben de bugün Bandicam isimli video kayıt programının ne olduğundan kısaca bahsedeceğim.

Bandicam, Bandisoft isimli Amerikalı bir firmaya ait olan video kayıt programıdır. Bandicam ile ekran görüntüsü alabilir, ekran kaydı yapabilir ve oyun klipleri çekebilirsiniz. Ayrıca Bandicam‘de video ayarlarını oldukça detaylı şekilde ayarlamanız ve isterseniz çok büyük boyutlu dosyalar ile harika görüntü kaliteleri yaratabilir, isterseniz de küçük dosya boyutlarıyla standart bir görüntü elde edebilirsiniz. Çoğu video üreticisinin sıklıkla kullandığı programların neredeyse başında gelmektedir Bandicam.

Bandicam nedir sorusunu yanıtladıktan sonra, Bandicam hakkında birkaç bilgi daha paylaşmam gerek. Bandicam maalesef ücretli bir uygulama. Eğer Bandicam‘in deneme versiyonunu kullanırsanız, Bandicam ücretsiz olacaktır fakat kayıtlarınızın üzerinde Bandicam reklamı yer alacaktır. Bu da, özellikle profesyonel videolar üretiyorsanız, oldukça rahatsız edici ve amatör görünecektir. Bu yüzden Bandicam‘i kullanmak için en doğru yol, programı satın almaktır.

Bandicam tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Bandicam sistem gereksinimleri olarak standart bir bilgisayarın sahip olacağı özellikleri istiyor; 512 MB RAM ve yaklaşık 900 MB boş alan.

Bandicam‘i denemek veya satın almak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Bandicam‘in sitesine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.