1+1 Seviye Atlama Etkinliği Nedir?

Merhaba. Knight Online isimli MMORPG oyununda uzun süredir sürekli konuşulan, oyuncular tarafından çokça talep edilen ve yapımcılar tarafından birden çok kez hayata geçirilen 1+1 seviye atlama etkinliği nedir, bunun hakkında birkaç bilgi vereceğim.

1+1 seviye atlama etkinliği hakkında özellikleri, şartları ve diğer bilgiler olmak üzere üç başlıktan bahsedeceğim.

Birincisi, 1+1 seviye atlama etkinliği özellikleri. 1+1 etkinliğinde adından da anlaşılacağı üzere her seviye atladığında, etkinlik nedeniyle bir seviye daha atlıyorsunuz. Yani her atladığınız bir seviye için, toplamda iki seviye atlamış sayılıyorsunuz.

İkincisi, 1+1 seviye atlama etkinliği şartları. Etkinliğe katılmak için maksimum 77. seviye bir karaktere sahip olmalısınız. 81 ve 83. seviye karakterler ile Rebirth karakterler bu etkinlikten yararlanamıyor. Ayrıca hesabınızda aktif bir Premium yoksa, yine bu etkinlikten yararlanamıyorsunuz.

1+1 seviye atlama etkinliği hakkında diğer bilgiler. Etkinlik sadece tek sayılı seviyelerde geçerlidir. Yani eğer 52. seviye bir karakteriniz varsa ve seviye atlarsanız 54 değil, 53. seviyeye ulaşırsınız. Daha açık konuşmak gerekirse, çift sayılı bir seviyeye sahipseniz etkinlik ilk seferde aktif olmayacaktır. Etkinlikten yararlanmak için seviyenizin tek sayılı olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca etkinlikten yararlanarak maksimum 79. seviyeye ulaşabilirsiniz. 79. seviyeden sonra etkinlik aktif olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.