uTorrent Teması Nasıl Silinir?

Gözlerimi daha az yorduğu için çoğu uygulamada karanlık temaları tercih ediyorum ve neredeyse çoğu bembeyaz olan uTorrent ise bu konuda beni sıkça rahatsız ediyordu. Ben de bir çözüm aradım ve uTorrent siyah tema indirdim.
 
Temayı kurduktan sonra beğenmedim ve kaldırmak istedim. Peki uTorrent temasını nasıl silebilirim? Bunun için yapmanız gereken çok basit! 
 
Öncelikle uTorrent uygulamasını tamamen kapatın (File > Exit). uTorrent‘i kapattığınıza emin olduktan sonra Çalıştır uygulamasını açın. Çalıştır uygulamasını kısa yoldan açmak için Windows tuşu ile R tuşunu kullanın (Win + R). Ardından açılan pencereye %appdata% yazın ve tamam butonuna basın. Açılan klasörde uTorrent klasörünü bulun ve klasöre girin. Klasörde bulunan current.btskin dosyasını silin. Ardından uTorrent‘i tekrar çalıştırın. Artık uTorrent teması eski haline dönmüş olacak! 
 
Bu yazımda uTorrent temasını nasıl eskiye döndürebilirim, uTorrent tema değiştirme, uTorrent tema nasıl siliniruTorrent tema düzeltme gibi konulara değindim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Bu konu hakkında daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen yorum yazabilir veya sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.