Uncrowded İncelemesi

Merhaba, bugün her konuda oldukça basit sayılan Uncrowded hakkında bildiklerimi ve oyun deneyimimi paylaşacağım.

Uncrowded, 12 Mayıs 2015’de çıkışını yapan bağımsız bir yapım. Eğer oynadıysanız Unturned‘a birebir benziyor fakat çok daha amatör hali diyebilirim. Uncrowded, temelde zombi temalı hayatta kalma oyunu

Uncrowded‘da canımız, açlığımız ve susuzluğumuz mevcut. Köylerde dolaşarak yiyecek, içecek ve malzeme topluyor; zombi saldırılarından kaçıyor veya onlarla savaşıyor; mermi toplamaya çalışıyor; kendimize bir üs inşa edebilmek için gerekli malzemeleri topluyoruz. Ayrıca şaşırtıcı bir özellik, Uncrowded araç kullanmanıza da izin veriyor.

Ateş yakıyor; ev yapabiliyor; kısaca hayatta kalmak için gerekli tüm temel aletleri ve gereçleri yapabiliyorsunuz. Uncrowded hakkında çoğu kişi olumsuz yorum yapmış durumda ve haksız da sayılmazlar. Çünkü Uncrowded oldukça basit ve direkt olarak, üzerine hiçbir şey eklenmeden önümüze sunulan basit bir oyun. Zaten çıkışını yaptığı dönemlerde oldukça çok kez ücretsiz dağıtıldı ve benim kütüphanemde de bu yüzden bulunuyor.

Uncrowded incelemesi hakkında yazacak başka bir şeyim yok. Bir kez oynadım ve onda da susuzluktan öldüm, sonrasında da tekrar denemedim bile. Uncrowded şu an Steam üzerinden satın alınamıyor. Bunun bir hata olduğunu sanmıyorum, büyük ihtimalle Uncrowded neredeyse tamamen kopya ve basit bir oyun olduğu için Steam mağazasından direkt olarak kaldırılmış. Eğer oyunu bir şekilde elde ederseniz veya geçtiğimiz yıllarda ücretsiz olarak aldıysanız 15-20 dakikadan fazla şans vermenizi tavsiye etmiyorum. İyi oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.