Udeler Nedir?

Bildiğiniz üzere Udemy isimli online eğitim platformunda oldukça fazla ders videosu bulunuyor. Bu ders videoları mobil cihazlarımıza indirilse ve daha sonra çevrimdışı olarak izlense de, masaüstü cihazlarımıza videoları Udemy üzerinden indirmemiz mümkün olmuyor. Udemy videoları nasıl indirilir diye soruyorsanız, cevabı Udeler!
 Udemy kursları indirme uygulaması olan Udeler, oldukça basit arayüzü ile size kolay bir kullanım sunuyor. Udeler programı sayesinde Udemy videoları indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Udemy kurslarını indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Udeler programını yükleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz!
 
Udemy videoları indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki bağlantıya tıklamak, sayfanın biraz aşağısındaki “Download” sekmesinde işletim sisteminize uygun programı bulmak ve indirmek. Ardından program üzerinden Udemy hesabınıza giriş yapın ve Kurslarım sekmesinden kurslarınızı indirmeye başlayın! Ayrıca Udemy kurslarını indirmek için 360p, 480p ve 720p seçeneklerini de seçebiliyorsunuz.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir