Tricky Test İncelemesi

Tricky Test isimli mobil uygulama, temelde bir “beyin jimnastiği” oyunu sayılabilir. Size basitten zora doğru sıralanmış olan soruları soruyor ve çözümler bulmanızı istiyor. Bazı sorular kafanızdan hesaplayarak, bazıları oyun içinden, bazıları da hayal gücünüzü kullanarak çözülebilecek derecede. Evet, uygulama oldukça zor ve bazı bölümlerde çözümüne bakmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuz. 

Tricky Test için bir zeka testi veya bulmaca oyunu da denilebilir. Bölümleri ilerledikçe zorluk seviyesi gerçekten oldukça artıyor. Örneğin birkaç örnek vermek gerekirse; bir soruda ekrandaki ampulü yakmanızı istiyor ve en sonunda çözümün telefonu şarja takmak olduğunu anlıyorsunuz. Bir diğer örnek ise; size verdiği sayıları sıralamasını istiyorsunuz ve oyunun ekranında yer alan diğer sayıları da hesaba katmanız gerektiğini fark ediyorsunuz!

Tricky Test şu an için Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak yayınlanmış durumda. Fakat oyun içinden altın satın alabilir ve ipucu, çözüm, bölümü geçme gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca oyun içinde belirli sayıda reklam izleyerek de altın kazanmanız mümkün. 

Tricky Test oyunu şu an için iki oyunlu bir seriye dönüşmüş durumda. 111 bölümü 20 dakikada geçebilenlerin dahi olarak nitelendirilmesi gerektiği de Tricky Test‘in bilgilerinde yer alıyor!

Tricky Test isimli mobil uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.