Monster Stone Nedir?

Knight Online Monster Stone nedir sorusuna yanıt niteliğinde kısa bir rehber hazırladım. Knight Online‘da yer alan Monster Stone eşyası, zindanı, ödülleri ve diğer konular hakkında birkaç bilgi vereceğim.
Monster’s Stone veya Monster Stone, tek başınıza bazı yaratıklarla savaşmanız gereken bir zindandır. Monster Stone nereden çıkarMonster Stone eşyasını neredeyse tüm yaratıklardan elde etmeniz mümkündür. Fakat bu eşyayı yaratıklardan düşürme şansınız değişkenlik göstermektedir. Örneğin Uruk ailesinde Monster Stone eşyası çok daha fazla düşmektedir. Ayrıca Monster Stone‘u başarımlar kısmından da kazanmanız mümkün.

Monster Stone‘u elde ettikten sonra zindana giriş yapmanız gerekmektedir. Monster Stone nasıl girilir? Monster Stone‘a girmeniz için bu eşyayı yetenek çubuğunuza (skill bar) koymanız/sürüklemeniz gerekmektedir. Yetenek çubuğuna koyduktan sonra üstüne tıklamalı ve sonrasında önünüze gelen pencerede ENTER tuşuna tıklamalısınız. Böylece zindana ışınlanacaksınız.

Monster Stone haritasında 3 oda bulunmaktadır. Üçüncü odada bulunan son yaratığı (boss) kestikten sonra zindanı tamamlarsınız ve ödül kazanırsınız. Monster Stone dropları nelerdir? Monster Stone‘da ödül olarak old takı kazanabilirsiniz. Onun dışında 1920 Mana Pot, Nest Scrap, Scrap of Steel ve Soft Stone gibi takı dönüştürmede kullanılan eşyaları elde edebilirsiniz.

Monster Stone‘da yaratıklar seviyenize göre farklılık gösterecektir. Her seferinde seviyenize uygun, sizi zorlamayacak yaratıklar gelecektir. Bu yaratıklardan oldukça yüksek miktarda deneyim puanı kazanma şansınız olduğu için Monster Stone zindanı oldukça önemli bir yere sahip.

Görsel olarak Ares sunucusunda oynayan HeyyConomOrdasan isimli kullanıcının yayınladığı bir videodan alıntı yapılmıştır. Karakter bana ait değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.